Secondary Adv

Ngjites per pllaka qeramike GS-40 ECONOMY, GEMIX

GEMIX

Asistence mbi informacionin nga ACP
+355 69 93 44 722Pershkrimi

GS- 40 standart eshte ngjites per pllaka qeramike per siperfaqe te brendshme dhe te jashtme. Ne perberje pervec mbushesve dhe aditive ka dhe lidhes qe e ben edhe ngjites te forte dhe rezistent si dhe per siperfaqe te brendshme ashtu edhe per ato te jashtme.Pergatitet dhe aplikohet lehte.

Pergatitja : Perzihet me uje gjer ne 25 %
Paketimi : 25 kg

Dergoni kerkese kompanise:Produkte te ngjashme