Secondary Adv

Rrjeta perforcuese 1.10m SUPER TEX 145, GEMIX

GEMIX

Asistence mbi informacionin nga ACP
+355 69 93 44 722Pershkrimi

Rrjete perforcuese 1.10 m
Portokalli , Alkali – rezistent
Rrjeta : ca 4 x 4.5 mm (+_ 0.5 mm tolerance )
Gjeresia : 1,1 mm
Te ruhet ne vend te thate dhe te ftohte ne baze te kerkesave te WDVS

Dergoni kerkese kompanise:Produkte te ngjashme