Secondary Adv

Boje akrilike per lyerjen e fasadave, PROTEX ARCYLIC, Granitis

Granitis

Asistence mbi informacionin nga ACP
+355 69 93 44 722Pershkrimi

PROTEX ARCYLIC

• Bojë akrilike për lyerjen e fasadave të banesave dhe objekteve të ndryshme.

Eshtë reziste ndaj faktorëve atmosferikë, ekologjikë dhe krijohen ngjyra me

• qëndrueshmëri mbi 10 vjet.

• Ngjyra: E bardhë

• Aftësia mbuluese: Suva: 7 – 10 m²/l; Sip. e patinuar 10 – 12 m²/l

• Ambalazhi: 3 L, 10 L

Dergoni kerkese kompanise:Produkte te ngjashme