Secondary Adv

Fibra optike me shumice, Intel

Intel

Asistence mbi informacionin nga ACP
+355 69 93 44 722Pershkrimi

INTEL shpk sjell ne tregun shqiptar Shpejtesine , Saktesine  dhe Profesionalizmin me te larte te trasmetimit te te dhenave, FIBRA OPTIKE  nga DELKON CAVI.Me stokun Gjendje  nga fibra e thjeshte me 1 fije per indoor,e deri tek kablli me 24 fije per instalime ajrore dhe nentokesore.Mund te furnizojme te gjitha modelet e tjera sipas kerkesave.Disponojme nje game te gjere te aksesoreve per instalimin dhe montimin e Fibrave Optike.

Dergoni kerkese kompanise:Produkte te ngjashme