Secondary Adv

Karrike lekure me rrotullim, Shaga Office

Shaga Office

Asistence mbi informacionin nga ACP
+355 69 93 44 722Pershkrimi

Kjo karrige e koleksionit tone me te fundit ne “Shaga Office”,  ofron rehati maksimale dhe çmim të arsyeshëm. Ulësja dhe mbështetësja përmban sfungjer cilësor memory me tapiceri lëkure ecopelle. Struktura metalike e ben këtë karrige të pa krahasueshme. Koleksioni I ketyre  karrigeve ofruar nga “Shaga Office” është zgjedhja më e mirë për komoditet në hapësirën tuaj

Dergoni kerkese kompanise:Produkte te ngjashme