Secondary Adv

Karrige rrotulluese, Shaga Office

Shaga Office

Pershkrimi

Kjo karrige e koleksionit tone me te fundit ne “Shaga Office”,  ofron rehati maksimale dhe çmim të arsyeshëm. Ulësja dhe mbështetësja përmban sfungjer cilësor memory me tapiceri lëkure ecopelle. Struktura metalike e ben këtë karrige.

Dergoni kerkese kompanise:Produkte te ngjashme