Secondary Adv

Pistolete rrotulluese me SDS-Max Bosch GBH 5-38 D, Pina Sh.p.k - Bosch Albania

Pina Sh.p.k - Bosch Albania

Pershkrimi

Pistolete rrotulluese me SDS-Max Bosch GBH 5-38 D

Marka: Bosch

• Funksionet: Goditës dhe shpues

• Kapaciteti marrës nominal: 1.050 W

• Energjia goditëse: 9 J

• Ø max. i puntos në beton: 16–38 mm

• Garanci: Po

Dergoni kerkese kompanise:Produkte te ngjashme