Secondary Adv

Pistolete rrotulluese me SDS-Max Bosch GBH 8-45 DV, Pina Sh.p.k - Bosch Albania

Pina Sh.p.k - Bosch Albania

Pershkrimi

Pistolete rrotulluese me SDS-Max Bosch GBH 8-45 DV

• Marka: Bosch

• Funksionet: Goditës dhe shpues

• Kapaciteti marrës nominal: 1.500 W

• Energjia goditëse: 12.5 J

• Ø max. i puntos në beton: 12–45 mm

• Garanci: Po

Dergoni kerkese kompanise:Produkte te ngjashme