Secondary Adv

Sistem survejimi me 4 kamera HD, Sali Elektrik

Sali Elektrik

Asistence mbi informacionin nga ACP
+355 69 93 44 722Pershkrimi

Sistemi permban
- 2 kamera te brendshme 2.4 MP HD
- 2 kamera te jashtme 2.4 MP HD
- DVR 4 kanale me ICloud
- HDD 1TB (per te regjistruar 20 dite)
- Ushqyesin dhe te gjithe aksesoret e montimi

Dergoni kerkese kompanise:

Produkte te ngjashme