Secondary Adv

Makine mbjellese me qera, Vellezerit Shehi

Vellezerit Shehi

Asistence mbi informacionin nga ACP
+355 69 93 44 722Pershkrimi

Makine mbjellese

Makineria kryen 4 faze pune: nivelimi, hedhja e fares, mbulimi i fares dhe ngjeshja, të gjitha në një operacion, duke lejuar kështu një reduktim në kohë dhe kosto.

Dergoni kerkese kompanise:Produkte te ngjashme