Secondary Adv

Ndricues i varur Placebo 36W 3000L 150cm d42cm, LED shop

LED shop

Asistence mbi informacionin nga ACP
+355 69 93 44 722Pershkrimi

Ndricues i varur Placebo 36W 3000L 150cm d42cm

Ndriçues të varur rrethor me ndriçim të inkorporuar. Vendosen si ndriçim kryesor dhe plotësohen me spote të vegjël tavanor. Përhapin ndriçimin në mënyrë uniforme dhe i japin një pamje estetike ambientit. 

Dergoni kerkese kompanise:Produkte te ngjashme