Secondary Adv

Ndricues i varur Slim Black Double 2x15W 3000K, LED shop

LED shop

Pershkrimi

Ndricues i varur Slim Black Double 2x15W 3000K

Ndriçuesi Slim Black Double përdoret për ndriçimin e shtëpisë. Është një set me dizajn modern dhe minimalist, i karakterizuar nga zgjatues të gjerë. Ndriçuesi mund të zgjatet sipas dëshirës për ta fokusuar ndriçimin atje ku është më shumë i domosdoshëm. 

Dergoni kerkese kompanise:Produkte te ngjashme