Secondary Adv

Bazament ndricues i varur Stalaktik Black & Gold 12xPO E27 95x75cm, LED shop

LED shop

Pershkrimi

Bazament ndricues i varur Stalaktik Black & Gold  12xPO E27 95x75cm

Ndriçues të varur industrial janë perfekte jo vetëm për ambientet e shtëpive por edhe për zyrat e stilit vintage dhe për sallat e pritjeve. Në ShowRoom gjen edhe shumë modele të tjera për të plotësuar ndriçimin e ambienteve të punës.

Dergoni kerkese kompanise:







Produkte te ngjashme