Secondary Adv

Bazament toke lulishte Marc Black IP44 70cm 18cm GU10, LED shop

LED shop

Asistence mbi informacionin nga ACP
+355 69 93 44 722Pershkrimi

Bazament toke lulishte Marc Black  IP44 70cm 18cm GU10

Ndriçues stativ për ambientet e jashtme me llambë spoti. Ndriçues mural me trup metalik dhe xham transparent i difuzuar. Është perfekt për të ndriçuar oborrin ose lulishten.

Dergoni kerkese kompanise:Produkte te ngjashme