Secondary Adv

Skaner mates me lazer 3D FX, Trimble, Geotrim

Geotrim

Asistence mbi informacionin nga ACP
+355 69 93 44 722Pershkrimi

Skaner mates me lazer 3D FX. Skaner Trimble FX është një instrument i avancuar 3D  i matjes me lazer,  të përshtatshme për aplikime të zgjedhura të studimeve civile per te dhena te sakta. Me fushën e parë dhe normat mesatare per kapjen e të dhënave me 216,000 pikë për sekondë 360 x 270, sistemi FX Trimble ofron avantazhe reale për menaxhimin e projektit tuaj. Skaner Trimble FX është një instrument shumë i lëvizshëm që peshon vetëm 11 kg, duke e lejuar për lëvizje te lehta në një projekt.

Dergoni kerkese kompanise:Produkte te ngjashme