Secondary Adv

Krevat me cope antibakteriale, Fendi Zip, Flex Austria

Flex Austria

 Përshkrimi

FENDI pasi ofron nje perberje unike si dhe nje mundesi me shume per te akomoduar bukur dhe kendshem dhomen tuaj. Krevat me cope mikrofiber antibakteriale dhe antialergjike, Fendi Zip

Permasat : 160 * 190 cm