Secondary Adv

Llak trasparent Sikafloor, Santi Dekor shpk

Santi Dekor shpk

Asistence mbi informacionin nga ACP
+355 69 93 44 722Pershkrimi

Llak trasparent Sikafloor

Anti polwer i cili perdoret per dysheme industriale ne objekte si fabrika dhe garazhdet e makinave.

-Nuk lejon pluhurin te dale ne siperfaqe

-Mirembajtje me e lehte e ambjentit te punes

-I jep siperfaqes shkelqim me te mire

Dergoni kerkese kompanise:Produkte te ngjashme