Secondary Adv

Ashensor vilash Aritco 4000, VERTIKUS

VERTIKUS

Asistence mbi informacionin nga ACP
+355 69 93 44 722Pershkrimi

Ashensor vilash Aritco 4000

Aritco 4000 vjen me disa mundësi personalizimi. Kur bëhet fjalë për dizajnin dhe mundësinë për të personalizuar ashensorin tuaj, ju mund të zgjidhni nga më shumë se 200 ngjyra të ndryshme, 4 lloje të ndryshme xhami dhe 9 kate të ndryshme. Ashensori është gjithashtu shumë kompakt dhe hapësirë efikas që bën të mundur instalimin e ashensorit në pothuajse çdo shtëpi, edhe kur hapësira është e kufizuar. Aritco 4000 është i pajisur me sistemin tonë SmartSafety, me karakteristika të sigurisë, për të përmbushur të gjitha situatat që mund të ndodhin në një shtëpi, si dhe për të parandaluar aksidentet.

Dergoni kerkese kompanise:Produkte te ngjashme