Secondary Adv

Karrige rrotulluese Menagerial Fenix, Inter-Office

Inter-Office

Pershkrimi

Karrige rrotulluese Menagerial Fenix

Karakteristikat:

Mekanizmi i karriges është i tipit Tilt me mundësinë e fiksimit të karriges në pozicion pune si dhe në gjëndje të lëkundshme

Fortësia e lëvizjes këndore e rregjistrueshme

Lartësi e ndryshueshme e karriges deri në 9 cm

Kategoria: Karrige Menagerial

 

Materialet: Kompesatë,Lëkurë ekologjike,Polipropilen, Najlon

Dergoni kerkese kompanise:Produkte te ngjashme