Secondary Adv

Vegel me barut, Hilti Albania

Hilti Albania

Asistence mbi informacionin nga ACP
+355 69 93 44 722Pershkrimi

Vegla me barut per ngulje gozhdesh ne hekur dhe beton   
Gjatesia: 467 mm
Permasat: 467 x 72 x 180 mm
Fuqia goditese: 325 J

Dergoni kerkese kompanise:Produkte te ngjashme