Secondary Adv

Pulover unisex per punetore me shirit fosforeshent sigurie, EXTRABIS SHPK

EXTRABIS SHPK

 Përshkrimi

Pulover unisex per punetore me shirit fosforeshent sigurie

 

PW379 Triko Cre Neck Fosforeshente PW3

Triko me jake Crewt PW3 hi-vis karakterizohet nga dizajni i tij i veçantë, duke kombinuar shiritin reflektues Portwest HiVisTex Pro me panele kontrasti bashkëkohor. Duke ofruar rehati të jashtëzakonshme, përshtatja është e bollshme dhe pëlhura është e butë në prekje.

 

Veçoritë

pëlhurë e Thurur me nje ane të lemuar

Dizenjo unisex për shume perdorime

E dizenjuar për nje veshje komforte

Jake Crew

Menge të trikotuara për ngrojtesi dhe rehati

Shiriti reflektues segmented është ngjitur me të nxehte

Certifikuar sipas to EN ISO 20471 pas 50x larjeve

pëlhurë e klasifikuar me UPF 40+ për të bllokuar 98% rrezeve UV

E Disponueshme deri ne masen 4XL

Në përputhje me RIS 3279-TOM për industrinë hekurudhore (vetem ngjyra portokalli)

Stil i Ri

Certifikim CE

Etiketimi UKCA

 

Materialet:

Pëlhura Jashtme/Kryesore: 65% Poliestër, 35% Pambuk 300g

 

STANDARTET

EN ISO 20471 Klasi 2 (Size: S)

EN ISO 20471 Klasi 3 (Sizes: M-4XL)

RIS 3279 TOM Botimi 2 (vetem Portokalli)

ANSI/ISEA 107 Tipi R Klasi 2 (Size: S)

ANSI/ISEA 107 Tipi R Klasi 3 (Sizes: M-4XL)