Secondary Adv

Divan salloni forme moderne me tapiceri cilesore GRIFFINO, Nill's Albania

Nill's Albania

 Përshkrimi

Divan salloni forme moderne me tapiceri cilesore

GRIFFINO

 

Frymëzuar nga pylli  në qytetin polak të Gryfino, kolltuku Griffino; Krijon një skenë artistike verbuese me lojëra të dritës, hijes, teksturës dhe formës. Ajo shfaqet me hijeshi në këmbët e tij prej druri . Ai tërheq vëmendjen me modelin etij  të veçantë të skalitur në pëlhurën dhe shumëllojshmërinë e jastëkëve. Me linjat e lakuara dhe gjithë estetikën e tij, ai magjeps shikuesit.

 

Griffino, i cili gjithashtu ka një kolltuk në setin e tij ; Përdor një skelet druri ahu, sfungjerë të cilësisë së lartë me densitete të ndryshme në mbushjet e brendshme, pëlhurë cilësore në tapiceri dhe dru natyral në këmbë.