Secondary Adv

Freze druri me bateri Makita , Tools Market

Tools Market

Asistence mbi informacionin nga ACP
+355 69 93 44 722Pershkrimi

Freze druri me bateri Makita. Sistemi bllokues me shtytje pa çelës mundëson ndërrimin e shpejt dhe të lehtë të fletës. Doreza me dizajn ergonomik me mbajtëse të gomëzuar ofron kapje të rehatshme dhe më shumë kontroll duke minimizuar lodhjen e madhe dhe dhimbjen. Susta e madhe e këmbëzës. Duart tuaja nuk do të lodhen edhe pas një operimit të gjatë kohor.
Tensioni i akumulatorit: 18 V
Kapaciteti i akumulatorit: 3,0 Ah
Kohëzgjatja e kohës: 26 mm
Kohë për minutë: 0-2.600 min-1
Kapaciteti maks. për prerje në dru: 135 mm
Kapaciteti maks. për prerje në metal: 10 mm
Kapaciteti maks. për prerje në alumin: 20 mm
Dimensionet (G x G x L): 275 x 73 x 208 mm
Pesha (EPTA): 2,8 kg

Dergoni kerkese kompanise:Produkte te ngjashme