Secondary Adv

Freze zmeriluese me bateri Makita, Tools Market

Tools Market

Asistence mbi informacionin nga ACP
+355 69 93 44 722Pershkrimi

Freze zmeriluese me bateri Makita. Buloni i Fllanxhës ose unazës me formë të rumbullakët redukton mundësinë e dëmtimeve/gërvishtjeve të njësisë krahasuar me konet e flaxhës konvencionale të tipit heks. Mbulesa e gomës për izolimin nga nxehtësia me sipërfaqe jorrëshqitëse për kapje të fuqishme. Per modelet "Z" bateria, valixhia dhe karikuesi nuk perfshihen.
Tensioni i akumulatorit: 18 V
Kapaciteti i akumulatorit: 3,0 Ah
Rrotullimet ne minute: 25.000 min-1
Kapaciteti maks .i pincetes: 6 mm
Dimensionet (G x G x L): 402 x 82 x 118 mm
Pesha (EPTA): 2,0 kg

Dergoni kerkese kompanise:

Produkte te ngjashme