Secondary Adv

Sharre me zinxhir me akumulator Makita, Tools Market

Tools Market

Asistence mbi informacionin nga ACP
+355 69 93 44 722Pershkrimi

Sharre me zinxhir me akumulator Makita. Vajosja automatike e zinxhirit, cisterna e vajit përmban sasi të mjaftueshme të vajit të zinxhirit i cili është i nevojshëm për sasinë e punës për një akumulator të vetëm të plotë.  Zëvendësimi pa çelës i thikës/fletës. Zift për fletën e sharrës : 3/8 "për shufrën e hundëzës zinxhirë, 1/4" për shufrën gdhendëse. Për modelet "Z" bateria dhe karikuesi nuk përfshihen.   
Tensioni i akumulatorit: 36 V
Kapaciteti i akumulatorit: 2,2 Ah
Gjatësia e prerjes: 250 mm
Depozita e vajit te zinxhirit: 0,85 L
Shpejtësia e zinxhirit: 500 m/min
Hapi i zinxhirit: 3/8 "
Dimensionet (G x G x L): 576 x 200 x 239 mm
Pesha (EPTA): 4,7 kg
Kodi: UC250DWB, UC250DZ

Dergoni kerkese kompanise:Produkte te ngjashme