Secondary Adv

Sharre metali me bateri Makita, Tools Market

Tools Market

Asistence mbi informacionin nga ACP
+355 69 93 44 722Pershkrimi

Sharre metali me bateri Makita. Sharre me akumulator për metale. Me drite te integruar për të ndriçuar e cila lehtëson punën në vende me e errësirë.  Dritarja me pamje të madhe mundëson prerje të lehtë përgjatë linjës së prerjes. Per modelet "Z" bateria, valixhia dhe karikuesi nuk perfshihen.
Tensioni i akumulatorit: 18 V
Kapaciteti i akumulatorit: 3,0 Ah
Rrotullimet ne minute: 3.600 min-1
Diametri i diskut të sharrës: 136 mm
Diametri i vrimës së diskut të sharrës: 20 mm
Kapaciteti maks. prerës në: 90 51 mm
Dimensionet (G x G x L): 348 x 180 x 201 mm
Pesha (EPTA): 2,6 kg

Dergoni kerkese kompanise:Produkte te ngjashme