Secondary Adv

Aspirator centrifugal me thithje te dyaneshme me transmision, Venkonair

Venkonair

Asistence mbi informacionin nga ACP
+355 68 90 99 009Pershkrimi

Aspirator centrifugal me thithje te dyaneshme me transmision

Funksionojne me anen e motorit, pulexhave dhe rrypit te transmisionit

Rakordimi I fuqise se motorit dhe diametrit te pulegjave  realizon prurjen dhe presionin e kerkuar te ajrit

Kane nje perdorim te gjere ne te gjitha ambjentet ku aspirimi dhe ventilimi     eshte i detyrueshem, gjithashtu mund te perdoren ne kaldaja ngrohjeje, ne impjante klimatizimi, ne sisteme filtrash etj.

 

DETAJE

PDF

Dergoni kerkese kompanise:

Produkte te ngjashme