Secondary Adv

Trapan me cekic me akumulator Makita, Tools Market

Tools Market

Pershkrimi

Trapan me cekic me akumulator Makita,  gjatësi të shkurter të përgjithshme, i cili i ofron më shumë kontroll dhe manovrueshmëri. Instalim me një të prekur i puntos, nuk ka nevoje të tërheqim këmishën e puntos për instalimin e saj.
Per modelet "Z" bateria, valixhia dhe karikuesi nuk perfshihen.
Tensioni i akumulatorit: 18 V
Kapaciteti i akumulatorit: 3,0 Ah
Rrotullimet ne minute: 0-2.300 min-1
Goditjet për minutë: 0-3.200 min-1
Vidha e Kapacitetit të Makinës: M4 - M8
Kapaciteti standard i bulonit: M5 - M14
Kapaciteti i lartë tërheqës i bulonit: M5 - M12
Vidha filetë hapmadhe: 22-125 mm
Diametri i bishtit: 1/4 "
Rrotullimi maks. shtrëngues: 160 Nm
Dimensionet (G x G x L): 138 x 79 x 238 mm
Pesha (EPTA): 1,3 kg

Dergoni kerkese kompanise:

Produkte te ngjashme