Secondary Adv

Tub ajri fleksibel per transportim grimcash druri dhe metalesh, Venkonair

Venkonair

Asistence mbi informacionin nga ACP
+355 69 93 44 722Pershkrimi

Tub ajri fleksibel per transportim grimcash druri dhe metalesh

SERIA  SUPERFLEX ME MATERIAL POLIURETANI

Shume rezistent ndaj ferkimit dhe presionit te larte te ajrit.

Durojne ne  temperatura nga -10°C deri + 90°C.

Perdoren per transportimin e ajrit ne fabrika te perpunimit te drurit,makineri te renda, sharra, industri te perpunimit te metaleve etj.

Importohen ekskluzivisht nga kompania VENKONAIR.

 

DETAJE

Dergoni kerkese kompanise:Produkte te ngjashme