Secondary Adv

Vidator gipsi me bateri BFS441RFE Makita, Tools Market

Tools Market

Asistence mbi informacionin nga ACP
+355 69 93 44 722Pershkrimi

Vidator gipsi me bateri  BFS441RFE Makita. Doreza si pistoletë është e barazpeshuar mirë për manovrim më të lehtë dhe ofron manovrueshmëri më të mirë. Lokatori me një të prekur lejon instalimin-çmontimin e lehtë të puntos me një veprim të vetëm. Per modelet "Z" bateria, valixhia dhe karikuesi nuk perfshihen.
Tensioni i akumulatorit: 14,4 V
Kapaciteti i akumulatorit: 3,0 Ah
Rrotullimet ne minute: 0-4.000 min-1
Diametri i bishtit: 1/4 "
Kapaciteti i vidhës për murë të thatë: 4 mm
Dimensionet (G x G x L): 281 x 80 x 241 mm
Pesha (EPTA): 1,4 kg

Dergoni kerkese kompanise:Produkte te ngjashme