Secondary Adv

Vidator me bateri Makita, Tools Market

Tools Market

Asistence mbi informacionin nga ACP
+355 69 93 44 722Pershkrimi

Kaçavidë speciale me akumulator, Vidator me bateri Makita. Me doreze si pistoletë , është e barazpeshuar mirë për manovrim më të lehtë dhe ofron manovrueshmëri më të mirë. Me dizajn kompakt dhe i lehte,  siguron kontrollin dhe manovrimin e
shkëlqyer të makinës. Per modelet "Z" bateria, valixhia dhe karikuesi nuk perfshihen.
Tensioni i akumulatorit: 18 V
Kapaciteti i akumulatorit: 3,0 Ah
Rrotullimet ne minute: 0-4.000 min-1
Diametri i bishtit: 1/4 "
Kapaciteti i vidhës për murë të thatë: 4 mm
Dimensionet (G x G x L): 281 x 80 x 241 mm
Pesha (EPTA): 1,5 kg

Dergoni kerkese kompanise:Produkte te ngjashme