Secondary Adv

Vidator me akumulator Makita, Tools Market

Tools Market

Asistence mbi informacionin nga ACP
+355 69 93 44 722Pershkrimi

Vidator me akumulator Makita, mandrino pa çelës lejon instalimin e lehtë të puntos dhe largimin e saj me një dorë. Perfromanca e zhvilluar anti-rrjedhëse dhe anti-pluhur për pëdorim në zbatimet ose aplikimet e jashtëm ose mjediset ose rrethanat e
vështira, sigurohet mbrotje nga pluhuri dhe uji. Për modelet "Z" bateria, valixhia dhe karikuesi nuk përfshihen.
Tensioni i akumulatorit: 14,4 V
Kapaciteti i akumulatorit: 3,0 Ah
Shpejtësia pa ngarkesë/Ulët: 0-400 min-1
Shpejtësia pa ngarkesë/ Lartë: 0-1.800 min-1
Kapac. maks. celik: 13 mm
Kapac. maks. dru: 65 mm
Rrotullimi maks. shtrëngues/ Rëndë fortë: 77 Nm
Rrotullimi maks. shtrëngues/Butë: 43 Nm
Dimensionet (G x G x L): 225 x 79 x 259 mm
Pesha (EPTA): 2,2 kg
Kodi: BDF448RFJ, BDF448Z

Dergoni kerkese kompanise:Produkte te ngjashme