Secondary Adv

Eskavator HID CAT, Teknoxgroup Shqiperi

Teknoxgroup Shqiperi

Asistence mbi informacionin nga ACP
+355 69 93 44 722Pershkrimi

Eskavator HID

Një linjë e zgjeruar Mini Ekskavatorësh Hidraulik Cat ofron efektivitet në gërmime dhe rendiment në çdo punë.

 

Per me teper informacion klikoni ketu

Dergoni kerkese kompanise:Produkte te ngjashme