Secondary Adv

Mobileri Shaga

Asistence mbi informacionin nga ACP
+355 68 90 99 009

 

Përshkrimi

Shoqëria SHAGA sh.p.k është krijuar ne vitin 1993 me seli tek Rr. Hamdi Pepo (Ish Parku I Industries) Tiranë. Shoqëria SHAGA sh.p.k ushtron aktivitetin e saj ne Tiranë dhe ne Lushnje, ne fushen e prodhimit, projektimit dhe tregtimit te mobiljeve te gatshme për: zyra, shkolla, lokale, salla mbledhjesh, ambiente kulturore, spitale etj.  Kompania perfshin nje territor rreth 20.000m2 te perbere nga reparte prodhimi, magazinimi dhe showroom-e, ku rreth 6000m2 jane dedikuar fabrikes se prodhimit te tapicerise dhe dyerve, e cila eshte e pozicionuar ne qytetin e Lushnjes, ku pjesa me e madhe e prodhimit te saj eksportohet. Rreth 2000m2 – 3000m2 jane showroom-et dhe  pjesa tjeter e siperfaqes i eshte  dedikuar  magazinimit e lendes se pare dhe fabrikimit e produkteve me porosi.

Mobileri SHAGA garanton prodhime vendi dhe importi. Ka marrëdhënie bashkëpunimi më shumë firma të njohura dhe prestigjoze në vende të ndryshme  të Evropes perëndimore si Itali, Zvicer, Austri etj. Këto prodhime sigurohen sipas kërkesave të institucioneve, duke iu përmbajtur cilesise se materialit të prodhimit, ngjyrave, teknologjisë, modeleve etj.

Keto arritje mbështeten në saj te organizimit te shoqerise tone. Shoqeria jone ka një strukturë organizative të kompletuar me personel të kualifikuar, e cila perbehet nga keta departamente:
•    departamentin e marketingut,
•    departamentin e blerjeve,
•    departamentin e teknikes dhe prodhimit,
•    departamentin e prokurimeve,
•    departamentin e financës dhe kontrollit,
•    departamentin e specialistëve për instalimin dhe mirëmbajtjen e makinerive.

Çfarë ofron

Arritjet tona të deritanishme, si dhe objektivat e vëna për të ardhmen, janë mbështetur  mbi investimet e nevojshme per sigurimin e ambienteve të përshtatshme, për zgjerimin dhe përmiresimin e teknikës dhe teknologjise ne menyre qe te zbatojmë metoda bashkekohore për prodhimin dhe modelimin e produkteve. Si rrjedhojë e organizimit, drejtimit, teknologjisë dhe kërkesave të tjera që plotësojmë, në vitin 2005 shoqëria jonë është vleresuar me çertifikatën ISO 9001-2000. Me 28  maj 2007 jemi vleresuar me trofeun e arte te cilesise, prej samitit nderkombetar te kualitetit ne NEW  YORK dhe me 20 prill te vitit 2008, po nga ky samit, ne Paris jemi vleresuar me trofe platini. Sot Shoqeria SHAGA shpk, është vleresuar me çertifikatën ISO 9001-2008 per cilesine  e prodhimit, UNI EN ISO 9001-2008, me certifikaten ISO  14001-2004 per menaxhimin e mjedisit, me certifikaten OHSAS 18001-2007 per sigurine teknike ne pune dhe me certifikaten BS PAS 99-2012 per normat e integruara. Ne vitin 2012 Shoqeria Shaga ka regjistruar “Markën” e saj  për një periudhë 10-vjecare.

Shoqëria Shaga  në pergjithesi punon me subjekte  të shumices dhe me Prokurime Publike dhe jo publike. Disa nga sipermarrjet e saj ne fushen e mobilimit jane:  Ministria E Rendit Dhe Pushtetit Lokal, Subjekti privat RUNJA shpk, RADIO TELEVIZIONI SHQIPTAR (RTSH), Qendra e Furnizimit Materialo-Teknik i Ministrisë së Punëve Të Brëndshme, subjekti EAE Durrës për qendrat e zhvillimit, subjekti Italian Free Line Itali, filialet HUAWEI Technologies në Tiranë, Ministria e Energjisë dhe Industrisë, Operatori i Sistemit te Transmetimit (OST sh.a), Agjensia e Administrimit Të Pasurive Të Sekuestruara Dhe Të Konfiskuara, Raiffeisën Bank,  Pro Credit Bank, Credins Bank, Shoqëria “MSA Konstruksion” Sh.p.k  (Tirana Ring Center), Global Enterprise, Bashkia Rrogozhine etj. Mbi te gjitha,  Kompania Shaga ka kontribuar ne arredimin e vilave te ndryshme dhe hoteleve ne vende te ndryshme te Europes si Zvicer, Mal i Zi, Kroaci etj.

Shërbime

Kend per dhoma ndenje
Kend per dhoma ndenje
Karrige moderne per shtepi
Karrige moderne per shtepi
Karrige italiane me porosi
Karrige italiane me porosi
Tavolina mesi mermer
Tavolina mesi mermer
Tavolina dhe karrige moderne per ambjente te medha
Tavolina dhe karrige moderne per ambjente te medha
Tavola dhe karrige moderne me lyerje
Tavola dhe karrige moderne me lyerje
Soxhorno moderne per shtepi
Soxhorno moderne per shtepi
Soxhorno me linja elegante per hapsira te vogla
Soxhorno me linja elegante per hapsira te vogla
Seti me tavoline dhe 6 karrige
Seti me tavoline dhe 6 karrige
Tavolina mesi dhe soxhorno televizori
Tavolina mesi dhe soxhorno televizori
Poltrona modern
Poltrona modern
Moblije moderne per tualete shtepie
Moblije moderne per tualete shtepie
Kuzhina moderne per apartamente
Kuzhina moderne per apartamente
Kuzhina moderne druri per shtepi
Kuzhina moderne druri per shtepi
Kende moderne per sallone
Kende moderne per sallone
Arredim per ambjente te jashtme
Arredim per ambjente te jashtme
Tavolina mesi, kafeje
Tavolina mesi, kafeje
Set tavolina mesi per shtepi
Set tavolina mesi per shtepi
Kuzhine druri moderne
Kuzhine druri moderne
Kende me mekanizma te ndryshme
Kende me mekanizma te ndryshme
Arredim shtepie
Arredim shtepie

Punë të kryera

Mobileri Shaga1559037438
Mobileri Shaga1559037462
Mobileri Shaga1559037479
Mobileri Shaga1559037502
Mobileri Shaga1559037517
Mobileri Shaga1559037530
Mobileri Shaga1559037545
Mobileri Shaga1559037717
Mobileri Shaga1559037734
Realizim i nje Hoteli ne Shengjin 1
Realizim i nje Hoteli ne Shengjin 1
Realizim i nje Hoteli ne Shengjin 2
Realizim i nje Hoteli ne Shengjin 2
Realizim i nje Hoteli ne Shengjin 3
Realizim i nje Hoteli ne Shengjin 3
Realizimi i nje biblioteke ne qytetin e Tiranes 1
Realizimi i nje biblioteke ne qytetin e Tiranes 1
Realizimi i nje biblioteke ne qytetin e Tiranes 2
Realizimi i nje biblioteke ne qytetin e Tiranes 2
Realizimi i nje biblioteke ne qytetin e Tiranes 3
Realizimi i nje biblioteke ne qytetin e Tiranes 3
Realizimi i nje SPA ne Tirane 1
Realizimi i nje SPA ne Tirane 1
Realizimi i nje SPA ne Tirane 2
Realizimi i nje SPA ne Tirane 2
Realizimi i nje SPA ne Tirane 3
Realizimi i nje SPA ne Tirane 3

Certifikime

Certifikate BS PAS 99 2012

Certifikate EN ISO 3834-2005

Certifikate EN ISO 20000-1 2011

Certifikate ISO 9001 2015

Certifikate ISO 28001-2007-English

Certifikate ISO 28001-2007-Shqip

Certifikate UNI EN ISO 14001 2015

Certifikate cilesie (Summit new york)

Certifikate Origjine

Certifikate rregjistrim marke

Video