Secondary Adv

Seti i montimit DuroVent, BMI Albania

BMI Albania

Asistence mbi informacionin nga ACP
+355 69 93 44 722Pershkrimi

Shërben për vendosjen e mbrojtur nga shiu në çati të tubit të nxjerrjes së tymit Durovent nëpërmjet nënçatisë apo membranës. Seti përbëhet prej kallëpit, unazës mbyllëse dhe mbulesës për nënçatinë.

Unaza bashkuese me nënçatinë

Materiali: PVC e butë, elastike

Ngjyrat: e zezë

Përdorimi: në tubin e aspirimit DuroVent

Madhësia: diametër 100 ose 125

Sasia e nevojshme: 1 copë për çdo tub aspirimi DuroVent

Kallëpi

Materiali: Karton

Ngjyra: kafe

Dergoni kerkese kompanise:Produkte te ngjashme