Secondary Adv

Dyshek me 3 nenshtresa memory, Venus, Flex Austria

Flex Austria

Asistence mbi informacionin nga ACP
+355 69 93 44 722Pershkrimi

Dysheku Venus eshte i perbere nga tre nenshtresa memory, shauma dhe xhel shauma. Kellefi eshte i heqshem dhe mund te lahet ne lavatrice deri ne 30 grade.

Venus eshte nje dyshek i cili mund te perdoret nga te dy anet.

Lartesia e dyshekut eshte 29 cm.

Permasat: 160 * 190 cm

Garanci : 10 Vite

Dergoni kerkese kompanise:Produkte te ngjashme