Secondary Adv

Reduksion presion i larte, Agalliu Ferramenta

Agalliu Ferramenta

Asistence mbi informacionin nga ACP
+355 69 93 44 722Pershkrimi

Reduksion presion i larte

 

TIPARET KRYESORE:

Reduksion i presionit te larte API 6000-3000-2000 Psi. Fileto Npt-Bsp mashkull dhe Npt/Bsp femer.

Dergoni kerkese kompanise:Produkte te ngjashme