Secondary Adv

NEA 08

Adresa: Vaqarr, Damjan, Km 1, Pas shkolles Vellezerit Kajtazi, Tirane, Albania

Dergoji email
kompanise

Asistence mbi informacionin nga ACP
+355 68 90 99 009

 

Përshkrimi

Per  ata qe e cmojne kohen dhe nuk mund tja lejojne vehtes ta shperdorojne ate,per ata te cilet duan te mos provojne stresin qe sjellin kokecarjet  ne kantjerin e ndertimit duke humbur kohe te cmuar dhe nerva pafund, N.E.A-08 Shpk ofron paketen e punimeve te ndertimit Celesa ne dore. Ne marrim persiper te mos ju privojme nga koha juaj duke ju ofruar sherbime te cilesise se larte . Kompania ofron duke filluar nga demontime te ndryshme  per te cilat objekti ka nevoje per te ndryshuar pamjen dhe krijuar imazhe te reja deri ne perfundimin e punimeve sipas kerkesave dhe gustove te kesaj kategorie njerezish per te cilet koha eshte e cmuar.

 

Per klientet tane kompania ofron sistemet e thata te gipsit ku perfshihen  mure,tavane,dekore te ndryshme,fasada me panele cimento etj. Gjithashtu ne vazhdim te procesit ofrohen punimet e ndryshme te patinimeve tradicionale dhe decorative,lyerjeve tradicionale dhe decorative,suvatimeve te ndryshme me llac,suva dekorative grafiato etj.


Instalimet elektrike dhe hidraulike ofrohen nga stafi yne professional duke nderthurur dhe bashkerenditur  procese delicate per te cilat tekniket e kompanise  jane  gjithnje  te pranishem ne mbikqyrjen e mbarevajtjes se punimeve. Strukturat e  ndryshme metalike jane nje arme e forte e kompanise duke sjelle nga punimet decorative te hekurit si kangjella,tavolina,karrike etj deri ne strukturat e medha metalike si ndertesat industriale,kapanone,struktura te medha mbulimi objektesh si cati,soleta metalike etj.


Nje proces shume I rendesishem te cilit kompania I ofron kujdes te vecante eshte ai I izolimeve hidrike dhe termike. Duke ofruar sisteme nga me te thjeshtat deri ne ato me te nderlikuarat,izolimet tona hidrike vijne me nje garanci te gjate duke ofruar materiale  shume cilesore dhe punetori me shume experience.

Persa I perket izolimeve termike,kompania ofron nga sistemet e shumta te markave si Knauf, Rigips etj, deri ne sistemet termike te Isotherm te cilat finalizohen me sistemin shume eficent kapote dhe suvave artistike grafiato si Bower,Saint Gobain etj. Punimet ne objektet te cilat na besohen, finalizohen gjithnje me mobilerine e prodhuar prej nesh ne nje ndertese prej 1500 m2 duke sjelle finesen dhe elegancen per te cilat klientela jone na ngarkon me pergjegjesi. Ne premtojme se bashkepunimi me kete shoqeri prestigjoze ne tregun shqiptar,do jete zgjedhja juaj me e mire.

Çfarë ofron

Kompania ofron paketen *CELSA NE DORE* ku perfshihen:

1. Sistemet e thata

2. Fasada termike

3. Konstruksione metalike

4. Lyerje te ndryshme

5. Parkete

6. Sisteme hidrike dhe elektrike

7. Sisteme hidraulike

8. Izolime termike te brendeshme

9. Punime elektrike

10. Punime fasada termike

11. Punime gipsi

12. Punime hekuri

13. Punime marangozerie e deri ne finituren e fundit te mobilerise

 

Gjithashtu, kompania ka ofruar ne treg trendin me te ri te ndertesave te banimit me sisteme te thata. Per me shume info vizitoni faqen tone te webit www.vilaime.com.

Shërbime

Punime gipsi per shtepi
Punime gipsi per shtepi
Dekore gipsi per tavan
Dekore gipsi per tavan
Tavan gipsi me hark
Tavan gipsi me hark
Tavan gipsi per lokale
Tavan gipsi per lokale
Tavan i varur me gips
Tavan i varur me gips
Tavan gipsi me ndricim
Tavan gipsi me ndricim
Kupola gipsi
Kupola gipsi
Mure gipsi me hark
Mure gipsi me hark
Ndarje zyrash me mur gipsi
Ndarje zyrash me mur gipsi
Ndarje zyrash me gips
Ndarje zyrash me gips
Konstruksione hekuri per ndertesa
Konstruksione hekuri per ndertesa
Ndertim konstruksionesh metalike
Ndertim konstruksionesh metalike
Izolime termike te brendshme
Izolime termike te brendshme
Instalime te linjave te fuqise
Instalime te linjave te fuqise
Izolime hidrike
Izolime hidrike
Instalim Panele industriale
Instalim Panele industriale
Punime elektrike per lokale
Punime elektrike per lokale
Instalime elektrike per fabrika
Instalime elektrike per fabrika
Pergatitje paneli elektrik
Pergatitje paneli elektrik
Instalime elektrike komerciale
Instalime elektrike komerciale
Instalime data
Instalime data
Instalime qendrore
Instalime qendrore
Instalime dysheme termike
Instalime dysheme termike
Punime izolime hidrike
Punime izolime hidrike
Punime hidraulike te pergjithshme
Punime hidraulike te pergjithshme
Fasada te thata
Fasada te thata
Fasada termike per vila
Fasada termike per vila
Punime per fasada termike
Punime per fasada termike
Prodhime druri
Prodhime druri
Sisteme te thata per fasada
Sisteme te thata per fasada
Punime marangozerie
Punime marangozerie
Ndertim rrufeprites
Ndertim rrufeprites
Fasade e termoizoluar per shtepi
Fasade e termoizoluar per shtepi
Ndricim me tavan gipsi
Ndricim me tavan gipsi
Arredim komplet per lokale
Arredim komplet per lokale
Mobilim baresh
Mobilim baresh
Mobilim per dhome femijesh
Mobilim per dhome femijesh
Mobilim kuzhinash gatimi
Mobilim kuzhinash gatimi
Mobilje per ambjente te jashtme
Mobilje per ambjente te jashtme
Shtrim parketi
Shtrim parketi

Punë të kryera

Izolim termik fasade
Izolim termik fasade
Fasade termike Vlore
Fasade termike Vlore
Fasada termike Tepelene
Fasada termike Tepelene
Fasade termike per vile, Korce
Fasade termike per vile, Korce
Izolim me lesh guri, Peqin
Izolim me lesh guri, Peqin
Fasade termike shtepi private, Lac
Fasade termike shtepi private, Lac
Termoizolim fasade Fush-Kruje
Termoizolim fasade Fush-Kruje
Termoizolim banese Sauk
Termoizolim banese Sauk
Ndertim vile Sauk
Ndertim vile Sauk
Ndertim shtepie private
Ndertim shtepie private
Konstruksion metalik, Spille
Konstruksion metalik, Spille
Magazine, Porto Romano
Magazine, Porto Romano
Ndertim kapanoni industrial
Ndertim kapanoni industrial
Kapanon, Erseke
Kapanon, Erseke
Ndertim vile me celesa ne dore
Ndertim vile me celesa ne dore
Tavan dekor gips dhe fiber
Tavan dekor gips dhe fiber
Paneli elektrik vodafone M Shyri
Paneli elektrik vodafone M Shyri
Instalime te pergjithshme Vodafone
Instalime te pergjithshme Vodafone
Fabrike Dural
Fabrike Dural
Ndricim dyqani, Vodafone
Ndricim dyqani, Vodafone
Mobilim kuzhinash gatimi
Mobilim kuzhinash gatimi
Arredim lokalesh
Arredim lokalesh
Mobilim zyrash
Mobilim zyrash
Mobilim per dhome femijesh
Mobilim per dhome femijesh