Secondary Adv

Andrea Arredo

 

Përshkrimi

Andrea Arredo ka filluar aktivitetin e saj në vitin 2006 pas një eksperience 8 vjecare në Romë të Italisë. Kompania fillimisht merrej me prodhimin dhe shitjen e mobiljeve me modele të vecanta italiane. Tashmë Andrea Arredo është një kompani që ofron produktet të importuara që i merr nga mobilieritë më të njohura në Itali, gjë që e bën unike për tregun shqiptar. Një bashkëpunim serioz që i dha zgjerim këtij biznesi, falë gjithashtu këmbënguljes dhe nevojave të tregut vendas për këtë cilësi produktesh.

Ne kemi një sipërfaqe prej 3000 metra katrorë të organizuara në tre kate  ku larmia e zgjedhjeve është e pafundme. Mobileria jonë dallohet për cilësinë dhe korrektësinë ndaj klienteve, gjithashtu ne dallohemi për dizanje të përzgjedhura të punuara me kujdes dhe me aksesorë Swarovski të pajisura me certifikatë. Andrea Arredo është një dritare për arredimin e nevojshëm të shtëpisë së ëmbël, që fillon nga “A”-ja për të përfunduar te “Zh”-ja e fundit e alfabetit..

Çfarë ofron

Kompania Andrea Arredo ofron kështu në treg kolltuqe, divane, kende, poltrona, mobilje për dhomat e gjumit, për të rritur, fëmijë, dhoma ndenjeje, mobilje per sallon, korridor, kuzhina për ambientet tuaja, pa harruar edhe dyshekët nga më të mirët në treg. Modelet janë unike, ndërsa nuk i gjen seri dhe as në asnjë dyqan tjetër. Sa i takon dimensioneve të produkteve ato janë menduar për të gjitha hapësirat, si për apartamente të vogla, ashtu edhe për shtëpi të mëdha apo vila, rezidenca etj.

 

Për Andrea Arredo cilësia e produktit dhe përkushtimi ndaj klientit janë pikat e saj të forta. Të gjitha produktet janë të certifikuara sipas standarteve të BE-së. Jo rastësisht “Andrea Arredo” mban sentencën “Aty ku cilësia është më e lartë se çmimi”, sepse sipas menaxherëve të rinj, është vendosur që edhe për atë që nuk ka mundësi të blejë diçka shumë shtrenjtë, të ketë mundësi që me buxhetin në  dispozicion të bëjë të vetën atë që kërkon. Çdo klienti i shpjegohet për cilësinë maksimale e në momentin që bën blerjen, shoqërohet me një fletë garancie, ku janë të specifikuara të drejtat që ka klienti për ndonjë problem. Një staf i superorganizuar, gjithçka në funksion të klientit, që kur ai të dalë nga dyert të jetë i kënaqur.

Tashmë në Andrea Arredo ju mund të porosisni online dhe transporti mundësohet për të gjithë Shqipërinë. 

Shërbime

Tregtim mobilje import nga Italia
Tregtim mobilje import nga Italia
Kolltuqe moderne import italian
Kolltuqe moderne import italian
Kolltuqe italiane
Kolltuqe italiane
Kende moderne per shtepi
Kende moderne per shtepi
Kende moderne per sallon
Kende moderne per sallon
Dhoma gjumi klasike dhe moderne
Dhoma gjumi klasike dhe moderne
Dysheke cilesore dopio
Dysheke cilesore dopio
Tavolina televizori
Tavolina televizori
Tavolina ngrenie te importuara nga Italia
Tavolina ngrenie te importuara nga Italia
Tavolina mesi moderne
Tavolina mesi moderne
Set mobiljesh klasike italiane
Set mobiljesh klasike italiane
Set kolltuqesh neoklasike
Set kolltuqesh neoklasike
Mobilje salloni import italian
Mobilje salloni import italian
Mobilje per kuzhina gatimi nga Italia
Mobilje per kuzhina gatimi nga Italia
Kristaliere me porosi
Kristaliere me porosi
Kuzhina gatimi moderne
Kuzhina gatimi moderne
Kuzhina gatimi klasike
Kuzhina gatimi klasike
Krevate per dhome gjumi matrimoniale
Krevate per dhome gjumi matrimoniale
Suvenire per shtepi
Suvenire per shtepi
Artikuj dekorativ per shtepi
Artikuj dekorativ per shtepi
Tapete rrethore me dizajne bashkekohore
Tapete rrethore me dizajne bashkekohore
Tapete dhe sixhade per ambjente te ndryshme
Tapete dhe sixhade per ambjente te ndryshme
Tapete me nderthurje modelesh dhe ngjyrash
Tapete me nderthurje modelesh dhe ngjyrash
Tapete me dizajn 3d
Tapete me dizajn 3d
Tapete dhe qilima
Tapete dhe qilima

Punë të kryera

Arredim i personalizuar per klienti
Arredim i personalizuar per klienti
Arredim modern apartamenti, Belgjike
Arredim modern apartamenti, Belgjike
Arredim salloni, kend Mateo
Arredim salloni, kend Mateo
Mobilim guzhine Peshkopi, Diber
Mobilim guzhine Peshkopi, Diber
Arredim apartamenti
Arredim apartamenti
Karrike Letizia per tavoline buke
Karrike Letizia per tavoline buke
Mobilim apartamenti sipas kerkeses
Mobilim apartamenti sipas kerkeses
Mobilje per televizorin
Mobilje per televizorin
Andrea Arredo1636101411
Andrea Arredo1636101432
Andrea Arredo1641372307
Apartament Korce, Albania
Apartament Korce, Albania
Arredim apartamenti,Korce
Arredim apartamenti,Korce
Arredim Shtepie, Korce Albania
Arredim Shtepie, Korce Albania
Rome, Italy
Rome, Italy

Video