Secondary Adv

Castorea Design & Furnitures

 

Përshkrimi

Castorea Design & Furniture është një kompani me ide inovative në sektorin e arredimit për tregun Shqiptar. Dëshira jonë më e madhe është të kemi klientë të kënaqur në fund të shërbimit, bazuar në këtë kënaqësi të përbashkët insistojmë çdo ditë e më shumë në prodhime me cilësi pa kompromis, duke investuar në kualifikimin e fuqisë tonë punëtore, në teknologji dhe me një repart komod pune me hapësira të mjaftueshme për prodhime në pakicë dhe shumicë për Klientët tanë. Castorea Design & Furniture, është një investim i madh i joni të cilën e kemi ngritur në këmbë në bazë të punës tonë intensive, dëshirës, pasionit të madh për të zbukuruar çdo ambjent që na sheh syri dhe na shkel këmba.

Çfarë ofron

Për klientët tanë mjafton dëshira për të arreduar një ambjent që i rrethon, çdo gjë tjetër mund t'jua vëmë në dispozicion ne. Jemi mjaft mirë të pajisur me ide, sugjerime dhe frymë bashkëpunimi me klientët për të arritur perfeksionin. Arkitektet tanë ju mundësojnë dizajn inovativ dhe bashkëkohor. Prodhimet tona grupohen në disa kategori gjithëpërfshirëse të arredimit:


-  Mobilim për ambjente banimi: Vila banimi, apartamente, dhoma gjumi fëmijësh, dhoma gjumi martesore, kuzhina gatimi, dhoma ndenjeje, sallon pritjeje, tualete etj.

Mobilim për ambjente shërbimi dhe relaksi: Hoteleri, lokale, bare, restorante, qendra SPA, palestra.

Mobilim për biznese: Zyra, dyqane, butik, farmaci, klinika dentare, qendra spitalore etj. 

-  Mobilim institucione dhe zyra: Shkolla, institucione shteterore, zyra etj.

-  Prodhim mobiljesh me pakicë dhe shumicë sipas porosisë

Prodhimet tona, janë pika jonë më e fortë që nuk zhgënjen asnje klient.

Shërbime

Arredim apartamentesh sipas projektit interior
Arredim apartamentesh sipas projektit interior
Arredim dhoma gjumi per hotele
Arredim dhoma gjumi per hotele
Arredim per apartamente
Arredim per apartamente
Arredim recepsioni per hotele
Arredim recepsioni per hotele
Arredim ambjenti me arkitekt
Arredim ambjenti me arkitekt
Dekore druri ne 3D per mbulim muresh
Dekore druri ne 3D per mbulim muresh
Kompani arredimi ne Durres
Kompani arredimi ne Durres
Mobileri per arredim hotelesh
Mobileri per arredim hotelesh
Mobileri per arredim lokalesh
Mobileri per arredim lokalesh
Mobileri per hotele
Mobileri per hotele
Mobilim baresh dhe restorantesh sipas projektit
Mobilim baresh dhe restorantesh sipas projektit
Mobilim dyqanesh per rroba
Mobilim dyqanesh per rroba
Mobilim interieri per zyra
Mobilim interieri per zyra
Mobilim me Banake dhe Recepsion
Mobilim me Banake dhe Recepsion
Mobilim per farmaci, klinika dentare
Mobilim per farmaci, klinika dentare
Mobilim total lokalesh
Mobilim total lokalesh
Mobilim total per lokale sipas arkitektit
Mobilim total per lokale sipas arkitektit
Mobilim zyrash sipas projektit te arkitektit
Mobilim zyrash sipas projektit te arkitektit
Mobilje per kuzhina gatimesh
Mobilje per kuzhina gatimesh
Mobilje sipas projektit te arkitektit
Mobilje sipas projektit te arkitektit
Mobilje tualeti moderne
Mobilje tualeti moderne
Projektim interiori dhe mobilim per hotele
Projektim interiori dhe mobilim per hotele
Projektim interiori per apartamente 1+1
Projektim interiori per apartamente 1+1
Projektim interiori per apartamente 2+1
Projektim interiori per apartamente 2+1
Zbatim projekti mobilimi per dhoma hotelesh
Zbatim projekti mobilimi per dhoma hotelesh

Katalogu

Katalog Castorea Design & Furnitures

Punë të kryera

Arredim total per hotele
Arredim total per hotele
Banak dhe Recepsion Hoteli ne Golem
Banak dhe Recepsion Hoteli ne Golem
Dekor muri me dru
Dekor muri me dru
Krevate dhe dysheke per dhoma hoteli
Krevate dhe dysheke per dhoma hoteli
Mobilim apartamenti 2+1 sipas projektit
Mobilim apartamenti 2+1 sipas projektit
Mobilim dhome ndenje per apartament 2+1 Tirane
Mobilim dhome ndenje per apartament 2+1 Tirane
Mobilim per hotele
Mobilim per hotele
Mobilim tualeti per hotel
Mobilim tualeti per hotel
Mobilje te stili klasik per hotele
Mobilje te stili klasik per hotele
Punime druri me gdhendje
Punime druri me gdhendje
Zbatim projekti interier
Zbatim projekti interier
Arredim apartamenti ne  Tirane 2+1
Arredim apartamenti ne Tirane 2+1
Hotel Miami 2, Golem
Hotel Miami 2, Golem
Rafte per Tabakine
Rafte per Tabakine
Arredim per ambient biznesi
Arredim per ambient biznesi
Arredim total apartamenti
Arredim total apartamenti
Projekt arredimi per dhome ndenje
Projekt arredimi per dhome ndenje
Projekt per dhome gjumi
Projekt per dhome gjumi
Projektim per ambinet holli
Projektim per ambinet holli
Stende per produkte teknologjike
Stende per produkte teknologjike
Veshje muri me panele duri
Veshje muri me panele duri
Arredim kuzhine per hapesira te medha
Arredim kuzhine per hapesira te medha
Arredim kuzhine
Arredim kuzhine
Projektim dhe arredim zyre
Projektim dhe arredim zyre
Projektim, arredim modern per kuzhina
Projektim, arredim modern per kuzhina
Raft per dhome gjumi
Raft per dhome gjumi
Soxhorno per sallon
Soxhorno per sallon
Mobilim total apartamenti
Mobilim total apartamenti
Mobilim total bar restoranti
Mobilim total bar restoranti
Mobilim total zyrash
Mobilim total zyrash

Video

Klientet