Secondary Adv

BOLT - Design & Furnitures

 

Përshkrimi

BOLT shpk - Stili i arredimit është një kompani që operon në tregun e dizenjimit dhe prodhimit të produkteve të arredimit prej më shumë se 15 vjetësh, duke përfshire: arredimin e apartamenteve, vilave, hoteleve, bareve, restoranteve, zyrave, institucioneve arsimore etj. BOLT shpk - Stili i arredimit ka më shumë se 5 vjet që tregton dhe produkte outdoor, për të plotësuar kërkesën gjithnjë në rritje të instititucioneve dhe shoqatave të ndryshme për këto produkte në organizimin e aktiviteteve të tyre.

Në lidhje me këto produkte Bolt shpk është në hapat e fundit për sigurimin e ekskluzivitetit nga kompani LIDER evropiane si KONG SPA, CAMP Italy, DMM Engineering International Ltd që operojnë për produktet outdoor. Forca jonë për të ecur përpara qëndron në kombinimin e një stafi të kualifikuar me makineri të teknologjisë së lartë. Ne i ofrojmë klienteve tanë mundësinë për të zgjedhur produktet e tyre me kosto të ulët dhe garantimin e cilësisë. Stafi ynë është gjithmonë i gatshëm t'ju ndihmoje dhe t'ju jap ide dhe zgjidhje të përshtatura në ambjentet tuaja me anë të paraqitjeve 3D. Ne ju ofrojmë studimin dhe përpunimin e ambjentit tuaj në mënyrë që të keni shtëpinë tuaj siç e ëndërroni.

 

Çfarë ofron

Prodhimet e BOLT shpk - Stili i arredimit, janë bazuar në krijimin e modeleve të reja bashkëkohore, përzgjedhjen e lëndëve të para: Aksesorëve, Tekstileve dhe Lendës drurësore. Të gjitha produktet tona janë të certifikuara sipas standarteve UNI EN ISO 9001-2015 dhe 14001-2004, ISO 18001: 2007. Ceritifikime keto te lëshuara nga institucione ndërkombëtare të akredituara.

 

Prodhimet tona mbulojnë një gamë të gjerë të kërkesave të klientit si: Mobilje druri, Mobilje Outdoor, Mobilje të personalizuara, Karrige, Tavolina, Dyer të brendshme, Kuzhina, Dhoma Gjumi matrimoniale, Dhoma gjumi për femijë, Soxhorno, Mobilje salloni, Rafte ekspozitorë druri, Shkallë druri, Mobilje tualeti, Mobilje për zyra etj.

Shërbime

Arredim lokalesh, baresh, restorantesh
Arredim lokalesh, baresh, restorantesh
Dyer te brendshme druri per apartament
Dyer te brendshme druri per apartament
Fabrike per prodhim mobiljesh
Fabrike per prodhim mobiljesh
Interior per dhoma gjumi
Interior per dhoma gjumi
Kende Divane dhe Kolltuqe me permasa te personalizuara
Kende Divane dhe Kolltuqe me permasa te personalizuara
Kuzhina gatimi te prodhuara me dru, mdf, melamine etj
Kuzhina gatimi te prodhuara me dru, mdf, melamine etj
Mobilim institucione shteterore dhe private
Mobilim institucione shteterore dhe private
Mobilim per dyqane rrobash
Mobilim per dyqane rrobash
Mobilim total arredim bare, restorante, lokale
Mobilim total arredim bare, restorante, lokale
Arredim dhe projektim zyre
Arredim dhe projektim zyre
Mobilim zyrash, Projekte arredimi per zyra, call center, kompani, biznese
Mobilim zyrash, Projekte arredimi per zyra, call center, kompani, biznese
Mobilje per arredim te jashtem
Mobilje per arredim te jashtem
Prodhim dekore druri per arredim per lokale, bare, restorante
Prodhim dekore druri per arredim per lokale, bare, restorante
Prodhim mobiljesh per garderoba, palestra, ambjente sportive
Prodhim mobiljesh per garderoba, palestra, ambjente sportive
Projektim dhe arredim per hotele
Projektim dhe arredim per hotele
Punime dhe Prodhime druri te personalizuara
Punime dhe Prodhime druri te personalizuara
Punime shkallesh druri per dupleks ose vila
Punime shkallesh druri per dupleks ose vila
Tavolina buke per 4,6,8 ose 10 persona
Tavolina buke per 4,6,8 ose 10 persona
Veshje tavani dhe muresh me dru dekor
Veshje tavani dhe muresh me dru dekor
Zbatim projektesh mobilimi per sallon, dhoma gjumi, kuzhina gatimi
Zbatim projektesh mobilimi per sallon, dhoma gjumi, kuzhina gatimi

Punë të kryera

All brands Toptani Shopping Center
All brands Toptani Shopping Center
Arredim lokali Astiri
Arredim lokali Astiri
Arredim total apartamenti 2+1 ne Tirane
Arredim total apartamenti 2+1 ne Tirane
Arredim total per zyre Big Media Expert
Arredim total per zyre Big Media Expert
Arredimi i lokalit Day Off
Arredimi i lokalit Day Off
Furnizim me mobilje zyre per Village SOS
Furnizim me mobilje zyre per Village SOS
Furnizim me rafte dhe tavolina per Bibloteka Musine Kokalari
Furnizim me rafte dhe tavolina per Bibloteka Musine Kokalari
Ideim, Projektim, Zbatim per mobilim vile 2 kateshe
Ideim, Projektim, Zbatim per mobilim vile 2 kateshe
Kompletim me tavolina, karrige per auditor ne Universiteti Elbasan
Kompletim me tavolina, karrige per auditor ne Universiteti Elbasan
Mobilim apartamenti 1+1 ne Tirane
Mobilim apartamenti 1+1 ne Tirane
Mobilim komplet apartamenti 3+1 ne Tirane
Mobilim komplet apartamenti 3+1 ne Tirane
Mobilim komplet per restorant Fish Land
Mobilim komplet per restorant Fish Land
Mobilim Zyrat e Spitalit Ushtarak
Mobilim Zyrat e Spitalit Ushtarak
Mobilje recepsioni per Institucion shteteror
Mobilje recepsioni per Institucion shteteror
Projektim dhe mobilim per dhome gjumi per femije
Projektim dhe mobilim per dhome gjumi per femije
Arredim apartamenti ne Tirane
Arredim apartamenti ne Tirane
Arredim vile
Arredim vile
Bar Louis, France
Bar Louis, France
Kuzhine moderne per apartament
Kuzhine moderne per apartament
Projketim dhe arredim apartamenti
Projketim dhe arredim apartamenti
Arredim hoteli
Arredim hoteli
Bashkia Roskovecit
Bashkia Roskovecit
Hotel ne Shengjine
Hotel ne Shengjine
Mobilim dhome gjumi
Mobilim dhome gjumi
Arredim dhome gjumi moderne
Arredim dhome gjumi moderne
Arredim modern kuzhine
Arredim modern kuzhine
Arredim salloni
Arredim salloni
Kend per ambjente te jashtme, veranda
Kend per ambjente te jashtme, veranda
Mobilim dhe arredim tualeti
Mobilim dhe arredim tualeti
Mobilim per sallon dhe kuzhine
Mobilim per sallon dhe kuzhine
Raft druri per hapesira te medha
Raft druri per hapesira te medha
Arredim i brendshem zyre
Arredim i brendshem zyre
Mobilim per dhome ndenjeje
Mobilim per dhome ndenjeje
Apartament, Rezidenca Kodra e Diellit
Apartament, Rezidenca Kodra e Diellit
Mobilim total dhome gjumi, Kodra e Diellit
Mobilim total dhome gjumi, Kodra e Diellit
Neptun, TEG
Neptun, TEG
Punim me porosi mobilje salloni, kompletim apartamenti
Punim me porosi mobilje salloni, kompletim apartamenti
Realizim kuzhine gatimi moderne, Apartament ne Tirane
Realizim kuzhine gatimi moderne, Apartament ne Tirane
Veshje muri dhe realizim dyer te brendshme
Veshje muri dhe realizim dyer te brendshme

Medaljen e Arte ne Panairin Adriatik Fair ne Budva