Secondary Adv

STAR CARPET

Asistence mbi informacionin nga ACP
+355 68 90 99 009

 

Përshkrimi

 “STAR CARPET" SH.P.K ka 19-vjet që zhvillon aktivitetin e saj në importimin dhe tregtimin e produkteve tekstile si Tapete, Mokete dhe artikuj të tjerë të dekorimit të shtëpisë. Kompania  importon nga disa shtete dhe sjell gjithmonë produktet më cilësore për tregun shqiptar.  Në këto vite eksperiencë në importimin dhe tregtimin me shumicë dhe pakicë të tapeteve dhe artikujve  të ndryshëm, kompania "Star Carpet" Sh.p.k ka pësuar një zhvillim gradual, duke ruajtur gjithmonë një  standart të larte të cilësisë së produkteve dhe të shërbimit ndaj klientëve. Bazuar në studimet e  vazhdueshme të tregut kemi mundësuar të sjellim produkte më të mira dhe me cmimet më të favorshme. Kompania jonë i kushton një rëndësi të vecantë përcaktimit të objektivave afat-shkurtër, afat- mesëm dhe afat-gjatë, të cilat shërbejnë si motivuese për rritjen e bisnesit, me një organizëm dhe menaxhim  efikas  për zhvillimin e politikave të cmimeve fleksible, promovimeve dhe planeve të shërbimit për shpërndarjen e produkteve tona.

 Për ne është shumë e rëndësishme që të mbajmë gjithmonë parasysh, përgjegjësitë që kompania jonë ka ndaj punonjësve, klientëve. Gjatë këtyre viteve kemi arritur të  krijojmë një raport besimi ndaj furnitorve,të cilët janë nga kompanitë me prestigjoze në botë  si Festivalhali-Yasim Kaplan, Atlantik - Turkey apo Giacommini & Gamberova -Italy. "Star Carpet"Sh.p.k  në Tetor të 2014 u vlerësua në Paris nga GLOBAL TRED LIDER'S CLUB me trofeun "INTERNATIONAL EUROPE  AWERD FOR QUALITY" për shërbim ekselent në trgtimin e tapeteve dhe artikujve të ndryshëm për  dekorimin e shtëpive.

Çfarë ofron

"Star Carpet" Sh.p.k solli ide të reja, shumë të ndryshme dhe unike me modelet e saj në industrinë e  tapeteve. Ajo është një pionere me stil interesant me disenjot e saj, si dhe ofron produkte  rezistente që sfidojnë kohën. Cdo koleksion është përgatitur nga një koncept i vecantë dhe në përputhje me kërkesat e klientëve. STAR CARPET ofron një shumëllojshmëri modelesh për të arreduar  ambjentet tuaj plotë stil dhe vecanti.

-Tapete moderne,
-Tapete klasik/Neoklasik
-Tapete me motive tradicionale
-Tapete industriale
-Rrugica me përmasa të ndryshme
-Qilima 
-Sixhade
-Sete shtroje
-Mokete për cdo ambinet, etj.

Shërbime

Dyqan tapetesh me shumice
Dyqan tapetesh me shumice
Import tapetesh
Import tapetesh
Qilima modern tualeti
Qilima modern tualeti
Qylyma te ngrohte per arredim vilash
Qylyma te ngrohte per arredim vilash
Rrrugica per tualete supercilesore
Rrrugica per tualete supercilesore
Rrugica moderne leshi
Rrugica moderne leshi
Rrugica per hyrje me permas sipas kerkeses
Rrugica per hyrje me permas sipas kerkeses
Canta moderne me tekstil
Canta moderne me tekstil
Pike shumice per tapete
Pike shumice per tapete
Rrugica rrethore lisho per koridor
Rrugica rrethore lisho per koridor
Shtroje kembesh per tualete shtepie ose hoteli
Shtroje kembesh per tualete shtepie ose hoteli
Tapete antialergjik dhe antibakterial per cerdhe
Tapete antialergjik dhe antibakterial per cerdhe
Tapete cilesore me shumice, lahen ne lavatrice
Tapete cilesore me shumice, lahen ne lavatrice
Tapete dhe rrugica me theke
Tapete dhe rrugica me theke
Tapete ekologjik 100 per qind poliester
Tapete ekologjik 100 per qind poliester
Tapete ekonomike me shumice dhe pakice
Tapete ekonomike me shumice dhe pakice
Tapete femijesh per kopshte
Tapete femijesh per kopshte
Tapete industriale me dendesi maksimale
Tapete industriale me dendesi maksimale
Tapete klasike me dendesi maksimale
Tapete klasike me dendesi maksimale
Tapete klasike me figura gjeometrike
Tapete klasike me figura gjeometrike
Tapete klasike per shtepi druri dhe guri
Tapete klasike per shtepi druri dhe guri
Tapete kundra zjarrit me permasa te ndryshme
Tapete kundra zjarrit me permasa te ndryshme
Tapete me shumice ne shitje
Tapete me shumice ne shitje
Tapete modern antibakteriale
Tapete modern antibakteriale
Tapete moderne per arredim studio arkitekture
Tapete moderne per arredim studio arkitekture
Tapete per festat e fundvitit
Tapete per festat e fundvitit
Tapete per zyra
Tapete per zyra
Tapete potente per dhoma klasike
Tapete potente per dhoma klasike
Tapete sezonale
Tapete sezonale
Pataqe per bare, restorante, hotele
Pataqe per bare, restorante, hotele

Historiku

"Star Carpet" Sh.p.k  zhvillon aktivitetin e saj në importimin dhe tregtimin e produkteve tekstile si  tapete, mokete dhe artikuj të tjerë për dekorimin e shtëpive. Fillesat "Star Carpet" i ka në dhjetor  të vitit 2000, kur u krijua si bisnes i vogël(Person Fizik) për tregtimin e tapeteve në Tiranë, Rruga  "Muhamet Gjiollesha". Në vitin 2005-se hapi dhe një pikë të re shitje në rrugën "Ferit Xhajko"  Tiranë. Në vitin 2011-të u krijua kompania "Star Carpet" Sh.p.k. Si një kompani që importon dhe  tregton Tapete dhe Mokete nga Turqia, Kina dhe Italia. Tashmë  Magazinës qendrore ne rrugën "Siri Kodra" blloku magazinave, kompania disponon edhe një zinxhirë pikash shitje më pakicë.

Punë të kryera

Qilim per shtepi
Qilim per shtepi
Rrugica neoklasike leshi
Rrugica neoklasike leshi
Rrugica per korridor
Rrugica per korridor
Rrugice per dhome gjumi
Rrugice per dhome gjumi
Tapet dekorues per sallon
Tapet dekorues per sallon
Tapet i kombinuar me kendin
Tapet i kombinuar me kendin
Tapet i vecante per dhome pritje
Tapet i vecante per dhome pritje
Tapet klasik per korridor
Tapet klasik per korridor
Tapet modern me lule
Tapet modern me lule
Tapet modern per sallon
Tapet modern per sallon
Tapet modern per soxhorno
Tapet modern per soxhorno
Tapet per dhome gjumi
Tapet per dhome gjumi
Tapet per dhome ndenje
Tapet per dhome ndenje
Tapet per kend
Tapet per kend
Tapet per soxhorno
Tapet per soxhorno
Tapet per tavoline mesi
Tapet per tavoline mesi
Tapet per tavoline ngrenie
Tapet per tavoline ngrenie
Tapet salloni
Tapet salloni

Dyqane

1- Rruga :"Ferit Xhajko" Prane Farmacise nr 10.
2- Rruga:"Ferit Xhajko" Perball Uzines Dinamo"
3- Rruga "5 Maji" Ish Uzina Dajti afer Concord Center.
4- Rruga : Kastriotet Istituti Bujqesor Tirane, Albania