Secondary Adv

Salvini

 

Përshkrimi

SALVINI HOTEL SUPPLIES operon në treg që prej vitit 2003 në sektorin e hotelerisë, për të përmbushur çdo kërkesë për produktet e nevojshme për ambientet e hoteleve, restoranteve dhe bareve. Përveç aktivitetit tregtar, kompania merret tashmë dhe me prodhimin dhe përpunimin e artikujve të ndryshëm, duke i dhënë emrin "SALVINI" si markë tregtare në shumë produkte si dhe për sipermarrjen e një projekti të tërë. Zhvillimi i kësaj dinamike, na mundëson të pranojmë dhe të dorëzojmë porosi të veçanta me fleksibilitet në modelimin dhe zgjedhjen e materialeve, dimensioneve, dizenjove, logove etj. Kështu, arrijmë të plotësojmë çdo kërkesë të veçantë të klientëve. 

Gama e gjerë e produkteve në dispozicion inspektohet nga çdo autoritet kompetent dhe ka certifikata të vërtetësisë dhe cilësisë së mirë. Motoja" e kompanisë sonë: "From the entrance, to the room", u mundëson klientëve tanë të zgjedhin gjithçka u nevojitet: tapeti i hyrjes, karrocat e bagazhit, sinjalistikë të personalizuar, tavolina dhe karrige restoranti, gjithçka të nevojshme për mirëmbajtjen e hotelit, minibare , kasaforta, bolier, tharëse flokësh, perde black out dhe transparente, sisteme hekurosjeje, pantofla, pajisje dhome dhe tualeti si dhe një larmi e gjerë pëlhurash tapicerie me të gjitha standardet e nevojshme për hapësirat e brendshme dhe të jashtme përmes bashkëpunimeve ekskluzive me partnerët tanë.

Që nga momenti i parë, gjithçka është mundësuar nga një ekip operativ i shkëlqyer, me përvojë dhe njohuri teknike. Salvini punon mbi një sistem menaxhimi të plotë, në të gjitha nivelet e proceseve. E gjithë puna mbikëqyret nga një staf i kualifikuar, duke siguruar cilësi të shkëlqyer dhe estetikë të lartë të produkteve në dispozicion përmes një rrjeti të fortë shitjesh në të gjithë Evropën me çmime konkurruese. Organizimi perfekt është garancia e vazhdimesisë sonë.

Çfarë ofron

- Karroca per bagazhe, shenjat e jashtme dhe të brendshme, tavëll, koshat e mbeturinave, tapete të jashtëm dhe të brendshëm.

- Produkte prej lëkure eko, rafte bagazhesh, pajisje kazani, mini bare, kasaforta.

- Koka dhe zgara krevati, dyshekë, perde, mobiljet e dhomës, çarçafë për krevate, këllëfë për jastëkë, mbulesat e jorganëve, jastëkët, mbulesa, batanije etj.

- Tharëse flokësh, pasqyra, kosha për mbeturina, furça tualeti, çanta, shpërndarës sanitare, pajisje banjo.

- Peshqira për tualet, robdishan etj.

- Pantofla një përdorimshe

- Produkte kozmetike të personalizuara me logon tuaj

- Paisje për salla konferencash

- Paisje për bare dhe restorante, Enë kuzhine dhe servise.

 

Shërbime

Kosha mbeturinash per hotele
Kosha mbeturinash per hotele
Numra dhome hoteli
Numra dhome hoteli
Tapete hyrjeje me logo
Tapete hyrjeje me logo
Tavulla cigaresh per hoteleri per ambjente te jashtme
Tavulla cigaresh per hoteleri per ambjente te jashtme
Transportuese (Karroca) valixhesh per hoteleri
Transportuese (Karroca) valixhesh per hoteleri
Kasaforta per hotele
Kasaforta per hotele
Menu informative per dhome hoteli e personalizuar
Menu informative per dhome hoteli e personalizuar
Minifrigorifera (Frigorifera te vegjel) silencioz per dhoma hoteli
Minifrigorifera (Frigorifera te vegjel) silencioz per dhoma hoteli
Pajise per vetesherbim per dhoma hoteli
Pajise per vetesherbim per dhoma hoteli
Tabele informuese per dyer (Do not disturb)
Tabele informuese per dyer (Do not disturb)
Carcafe dhe peshqire per hoteleri
Carcafe dhe peshqire per hoteleri
Dysheke dhe jastek per hotele
Dysheke dhe jastek per hotele
Furnizim me krevate dhe dysheke per hoteleri
Furnizim me krevate dhe dysheke per hoteleri
Jorgane dopio dhe tek per hoteleri
Jorgane dopio dhe tek per hoteleri
Perde black out dhe transparente per dhoma hoteli
Perde black out dhe transparente per dhoma hoteli
Aksesore higjene per tualete hoteli
Aksesore higjene per tualete hoteli
Kosha mbeturinash per tualet
Kosha mbeturinash per tualet
Pasqyre zmadhuese
Pasqyre zmadhuese
Produkte higjene te personalizuara per hotele
Produkte higjene te personalizuara per hotele
Tharese flokesh per tualet hoteli
Tharese flokesh per tualet hoteli
Peshqira duar fytyre kembe trupi
Peshqira duar fytyre kembe trupi
Peshqira kembesh per tualet hotelesh
Peshqira kembesh per tualet hotelesh
Peshqira te personalizuar per hoteleri
Peshqira te personalizuar per hoteleri
Robdishan per femra
Robdishan per femra
Robdishan per meshkuj
Robdishan per meshkuj
Pantofla nje perdorimshe per hoteleri
Pantofla nje perdorimshe per hoteleri
Pantofla nje perdorishme per dhoma hotelerie
Pantofla nje perdorishme per dhoma hotelerie
Shapka dimerore per hotel
Shapka dimerore per hotel
Shapka nje perdorimshe hoteli
Shapka nje perdorimshe hoteli
Shapka pambuku per hotele
Shapka pambuku per hotele
Kozmetike, Parfume, Produkte Higjene per hotele
Kozmetike, Parfume, Produkte Higjene per hotele
Linja kozmetike per hoteleri
Linja kozmetike per hoteleri
Produkte Kozmetike per Hotele
Produkte Kozmetike per Hotele
Produkte nje perdorimshe per hoteleri
Produkte nje perdorimshe per hoteleri
Shampo dhe sapun per hoteleri
Shampo dhe sapun per hoteleri
Furnizim me karrige per salla konferencash
Furnizim me karrige per salla konferencash
Karrige konferencash per hotele
Karrige konferencash per hotele
Karrige per hotele
Karrige per hotele
Karrige ne shitje per salla konferencash
Karrige ne shitje per salla konferencash
Shitje karrigesh per salla konferencash per hotele
Shitje karrigesh per salla konferencash per hotele
Ene kuzhine per bare, restorante dhe hoteleri
Ene kuzhine per bare, restorante dhe hoteleri
Furnizim me pjata, luge, pirunj, filxhane per hoteleri
Furnizim me pjata, luge, pirunj, filxhane per hoteleri
Linja per restorante hotele
Linja per restorante hotele
Linja servise per hotele, bare, restorante
Linja servise per hotele, bare, restorante
Pjata dhe Filxhane
Pjata dhe Filxhane

Katalogu

Katalog Salvini
Katalog Salvini
Katalog Salvini
Katalog Salvini
Katalog Salvini
Katalog Salvini

Punë të kryera

Aldemar Resorts
Aldemar Resorts
Alexander  Beach Hotel and SPA
Alexander Beach Hotel and SPA
Anemos Luxury Grand Resort
Anemos Luxury Grand Resort
Astir Odysseus Resort
Astir Odysseus Resort
Avra Collection Hotel
Avra Collection Hotel
Domes Noruz Chania Autograph Collection Hotel
Domes Noruz Chania Autograph Collection Hotel
Domes Of Elounda Autograph Collection Hotel
Domes Of Elounda Autograph Collection Hotel
Epirus Palace Congress and Spa
Epirus Palace Congress and Spa
Grand Serai Congress and Spa Hotel
Grand Serai Congress and Spa Hotel
Hotel Du Lac Congress Center and Spa
Hotel Du Lac Congress Center and Spa
Hotel Perrakis
Hotel Perrakis
Lesante Collection
Lesante Collection
Majestic hotel Santorini
Majestic hotel Santorini
Minoa Palace Resort and Spa
Minoa Palace Resort and Spa
Miraggio Thermal Spa Resort
Miraggio Thermal Spa Resort
Pelagos Hotel Zante
Pelagos Hotel Zante
Perivolas Hotel
Perivolas Hotel
Poseidonion Grand Hotel
Poseidonion Grand Hotel
Radisson Blu Beach Resort, Milatos Crete
Radisson Blu Beach Resort, Milatos Crete
Sentido Elounda Blu Hotel
Sentido Elounda Blu Hotel
Stella Island Luxury Resort and Spa
Stella Island Luxury Resort and Spa
Amare Hotel and Spa
Amare Hotel and Spa

Partnere

BOTTEGA-VENETAC.O.BIGELOWDIPTYQUEETROFRAGONARDGROWN ALCHEMISTHEELEYMAISON-MARGIELAMALIN-GOETZORTIGIAPANIER-DES-SENSROBERTO-CAVALLITRUSSARDI

Filiale

Filiali 1
Ierolichiton 27 , Nea Zoi, 45500 , Ioannina Greece
Tel: +30 26510 83480-81
E-mail: info@salvini.grFiliali 2
Kanari 77, 71307, Irakleio, Crete, Greece
Tel: +30 2810 222 314
Tel: +30 6973374422
E-mail: nsarivasiliou@salvini.gr

 

Filiali 3
Motorstrasse 24, Weilimdorf - PLZ 70499, Germany
Tel: +49 (0) 711/16037915
Tel: +49 (0) 711/16037914
Fax: +49 (0) 711/16037916
E-mail: sales@salvini-europe.eu
E-mail: info@salvini-europe.eu
Web: www.salvini-europe.eu