Secondary Adv

Lila Home Decor

 

Përshkrimi

Lila Home Decor ka nisur aktivitetin e saj në vitet 1993-94. Çdo vit kompania vjen në treg me pafundësi zgjedhjesh dhe shumëllojshmëri produktesh nga firmat më me emer dhe luksozet. Nëse keni dashur të gjeni mënyra për të shtuar karakter dhe personalitet në shtëpinë tuaj,biznesin apo ambjentin e punës Lila Home Decor është një vend i mrekullueshëm për të filluar.

 

Këtu do të gjeni gjithçka per një arredim tërheqës, ndriçimin perfekt dhe dekorin e veçantë që vetëm kjo kompani mund ta ofrojë. Lila ofron cilësi të produktit dhe korrektësi në shërbim. Pavarësisht nëse ju pëlqejnë pamjet moderne apo vintage, ne mundesojmë qe ju t'i jepni cdo hapesire një ndryshim dinamik dhe luksoz.

Çfarë ofron

Lila Home Decor ofron produkte dekorative me shumicë dhe pakicë: ambazhura tavanore, komodine, korniza për piktura, piktura me punim unik në vaj, postera, foto suvenire nga më të ndryshmet, shandanë, pasqyra, lule dekorative, pemë dekorative, tavolina mesi, kredenca, poltrona, sete filxhanësh të linjës luxury, suvenire kristale, servise kristale, vazo porcelani te cilësis së parë etj.

 

Shtëpine e ëndrrave të tua e realizoni shumë thjesht tek Lila Homedecor!!! Për çdo gjë që i duhet ambientit tuaj, aksesorët më të vecantë dhe pafundësi zgjedhjesh, ju mirëpresim me çmime dhe oferta speciale.

Shërbime

Dyqan zbukurime per shtepi
Dyqan zbukurime per shtepi
Aksesore te vecante per zbukurim
Aksesore te vecante per zbukurim
Dekore metalike per shtepi, biznese etj
Dekore metalike per shtepi, biznese etj
Ambazhure, korniza, piktura, pasqyra per dekor
Ambazhure, korniza, piktura, pasqyra per dekor
Korniza per piktura, panorama,dekore muri
Korniza per piktura, panorama,dekore muri
Produkte dekorative shitje me shumice
Produkte dekorative shitje me shumice
Llamapadare unik per sallone
Llamapadare unik per sallone
Sete filxhanesh te linjave luxury
Sete filxhanesh te linjave luxury
Vazo porcelani te cilesise pare punuar handmade
Vazo porcelani te cilesise pare punuar handmade
Aksesore dekorues per shtepi
Aksesore dekorues per shtepi
Piktura punim handmade me gure swarovski
Piktura punim handmade me gure swarovski
Ora tavoline klasike
Ora tavoline klasike
Shandane Kristali
Shandane Kristali
Lule dekorative per zbukurim
Lule dekorative per zbukurim
Sete porcelani handmade, te punuara me ar
Sete porcelani handmade, te punuara me ar
Libra dekori me marka te ndryshme
Libra dekori me marka te ndryshme
Sete vintage porcelani
Sete vintage porcelani
Pasqyra muri per dekore moderne
Pasqyra muri per dekore moderne
Poltrona, tavolina mesi per arredim salloni
Poltrona, tavolina mesi per arredim salloni
Abazhura Led modern dhe dizajne te ndryshme
Abazhura Led modern dhe dizajne te ndryshme

Punë të kryera

Pasqyre, vazo me lule artificiale per zbukurim
Pasqyre, vazo me lule artificiale per zbukurim
Dekore per sallon
Dekore per sallon
Zbukurim apartamenti
Zbukurim apartamenti
Ambazhur per dhome gjumi
Ambazhur per dhome gjumi
Ndricim per apartament
Ndricim per apartament
Ndricuesa per sallon
Ndricuesa per sallon
Ndricim salloni
Ndricim salloni
Ndricim per dhome gjumi
Ndricim per dhome gjumi
Set me korniza te varura
Set me korniza te varura
Shandan per sallon
Shandan per sallon
Set ndricuesash
Set ndricuesash
Ambazhure per apartament
Ambazhure per apartament
Ambazhur stil vintage
Ambazhur stil vintage
Ambazhur i varur
Ambazhur i varur
Aksesore zbukurimi per apartament
Aksesore zbukurimi per apartament
Korniza per dhoma gjumi
Korniza per dhoma gjumi
Korniza per apartament
Korniza per apartament
Pikture muri
Pikture muri
Dekore per shtepi
Dekore per shtepi
Arredim i plote vile
Arredim i plote vile
Shandeliere per shtepi
Shandeliere per shtepi

Artikujt qe do te gjeni tek Lila Home Decor

1. Dekoruese

2. Vazo me lule

3. Lule orkide

4. Shandane kristali

5. Vazo kristali

6. Qyp dekorativ

7. Tavolina mesi

8. Qyp me lule

9. Pasyqra dekorative

10. Mbajtese bizhuterish

11. Orendi shtepiake

12. Lule artificiale

13. Kristaliere

14. Bonboniere

15. Tabaka per qerasje

16. Gota kristali

17. Vazo me orkide

18. Tufa lulesh

19. Tabaka dekorative

20. Tabaka

21. Tabaka xhami

22. Frutiere

23. Vazo porcelani

24. Tavolina mermeri

25. Tavolin gipsi

26. Tavolina me xham

27. Kredenca

28. Filxhane

29. Filxhane porcelani

30. Filxhane per kafe

31. Filxhane kafe

32. Filxhane caji

33. Filxhane te medhenj

34. Dekore per shtepi

35. Homedecor

36. Dekorime ambjenti

37. Panorama te medha

38. Panorama

39. Piktura me porosi

40. Panorama me bojra vaji

41. Piktura me bojra vaji

42. Peme fundviti

43. Dekore krishtlindjesh

44. Dekore per vitin e ri

45. Dekore Krishtlindjesh

46. Peme krishtlindjesh

47. Pjata porcelani

48. Pjata per embelsira

49. Pjata embelsiresh

50. Dekore rezine

51. Qirinj aromatik

52. Dekore porcelani

53. Set kafe sheqeri

54. Mbajtese kafe sheqeri

55. Set vazosh

56. Abazhure

57. Abazhure statik

58. Libra dekorative

59. Libra dekorues

60. Shandane dekorues

61. Kompozime me orkide

62. Lule artificiale

63. Lule orkide

64. Elefant dekorativ

65. Mjelma kristali

66. Kupa dekorative

67. Set porcelani

68. Breshka dekorative

69. Korniza per foto

70. Korniza kristali

71. Tavolina dekorative

72. Sete tavolinash

73. Mbajtese erezaah

74. Abstrake dekorative

75. Abstrakte

76. Mbajtese per shishe vere

77. Set gotash kristali

78. Set gotash

79. Komplet filxhanesh

80. Koka kali

81. Bust kali

82. Panorame me lule

83. Panorama per kuzhine

84. Panorama per dhoma gjumi

85. Dekore per salla pritje

86. Dekore per tavoline

87. Kolonë

88. Statuja dekoruese

89. Statuja dekorative

90. Kolone mermeri

91. Ora muri

92. Ora muri te vecanta

93. Dekore te vecanta

94. Dekore te vecanta per shtepi

95. Liber Kurani

96. Mbajtese per liber kurani

97. Dekore fetare

98. Piktura dore

99. Peshq dekorativ

100. Produkte islamike

101. Produkte porcelani

102. Produkte rezine

103. Produkte alabastre

104. Islamike kristali

105. Kompozime me lule

106. Paktime dhuratash

107. Mbajtese celesash

108. Afrikane dekorative

109. Luge  porcelani

110. Luge inoksi

111. Statuja dekorative

112. Set kafshesh

113. Set qerasje

114. Tavoline me rezine

115. Tavoline me drru arre

116. Tavoline druri

117. Set kontenitoresh

118. Dekorim ambjenti

119. Homedecor Shqiperi

120. Dyqan deko Durres

121. Dekoruese Durres

122. Dekor shtepi shqiperi

123. Transport i sigurt

124. Transport i shpejte

125. Dyqan dekoresh shqiperi

126. Dyqan dekoresh durres

127. Dekoruese te vecanta

128. Dekoruese me cmim ekonomik

129. Dekore per zyra

130. Dekore per mure

132. Dekore per tavoline

133. Arredime per shtepi

134. Arredime shtepiake shqiperi

135. Arredime per shtepi durres

136 . Homedecor Durres

137. Homedecor shqiperi

138. Dekore per minibare

139. Cift mjelmash

140. Lule lotusi