Secondary Adv

Argo Company

 

Përshkrimi

Mjafton të keni një ide, ARGO COMPANY e realizon atë!

 

Argo Company, me një eksperiencë disa vjecare në fushën e mobilimit, ofron zgjidhje për realizimin e çdo projekti tuajin. Me nje staf të specializuar dhe makineri moderne, Argo Company ju garanton kualitet në një kohë të shkurtër. 

 

Argo Company projekton dhe realizon arredimin total të apartamenteve, hoteleve, zyrave, bareve dhe restoranteve sipas deshirës dhe preferencave tuaja. Një koncept modern dizajni, të cilin mund ta krijojë vetëm Argo Company. 

Fokusi kryesor i kompanisë është të shndërojë çdo kërkesë dhe ide tuajën, në projekte konkrete cilësore, moderne.

 

- Arredime totale për apartamente, vila 

- Realizim projekti dhe arredime moderne të hoteleve 

- Mobilje me porosi për biznesin tuaj 

- Dizenjim dhe prodhim mobiljesh për restorante, lokale, bare etj.

Shërbime

Arredime moderne per vila, apartamente
Arredime moderne per vila, apartamente
Mobileri ne Elbasan, Prodhim me porosi
Mobileri ne Elbasan, Prodhim me porosi
Mobilje me porosi sipas kerkeses
Mobilje me porosi sipas kerkeses
Arredim restorante dhe lokale me tavolina, karrige me porosi
Arredim restorante dhe lokale me tavolina, karrige me porosi
Mobilim sipas projektit
Mobilim sipas projektit
Prodhim mobiljesh sipas projektit
Prodhim mobiljesh sipas projektit
Projekt mobilimi per biznese
Projekt mobilimi per biznese
Furnizim me mobilje per lokale, restorante
Furnizim me mobilje per lokale, restorante
Prodhim mobiljesh ne Elbasan
Prodhim mobiljesh ne Elbasan
Arredim per dhoma gjumi hotelesh
Arredim per dhoma gjumi hotelesh
Mobilim total apartamentesh
Mobilim total apartamentesh
Prodhim tavolina dhe karrige per lokale
Prodhim tavolina dhe karrige per lokale
Realizim projektesh mobilimi per bare, restorante
Realizim projektesh mobilimi per bare, restorante
Zbatim projektesh arredimi per lokale
Zbatim projektesh arredimi per lokale
Mobilje per kafene dhe lokale (tavolina, karrige)
Mobilje per kafene dhe lokale (tavolina, karrige)
Mobilim modern hotelesh
Mobilim modern hotelesh
Realizim projektesh arredimi
Realizim projektesh arredimi
Tavolina dhe karrige me porosi per bare, lokale
Tavolina dhe karrige me porosi per bare, lokale
Kende dhe Sete divanesh luksoze
Kende dhe Sete divanesh luksoze
Kuzhina gatimi me porosi
Kuzhina gatimi me porosi
Tavolina ngrenie dhe karrige
Tavolina ngrenie dhe karrige
Dyer mdf te brendshme dhe te jashtme
Dyer mdf te brendshme dhe te jashtme
Kredenca dhe portmonto me porosi
Kredenca dhe portmonto me porosi
Soxhorno moderne per sallone
Soxhorno moderne per sallone
Veshje muri dekorative me dru
Veshje muri dekorative me dru
Krevate me tapiceri per dhoma matrimoniale
Krevate me tapiceri per dhoma matrimoniale
Krevate dopio dhe dysheke
Krevate dopio dhe dysheke
Krevate tek per dhoma femijesh
Krevate tek per dhoma femijesh
Garderoba moderne
Garderoba moderne
Dyer te fshehta filomur
Dyer te fshehta filomur

Punë të kryera

Al Manara  Hotel, Saraya Aqaba
Al Manara Hotel, Saraya Aqaba
Ambient gatimit, Apartament ne Sarande
Ambient gatimit, Apartament ne Sarande
Ambiente fjetje, Vile private
Ambiente fjetje, Vile private
Apartament i mobiluar nga Argo Company, Tirane
Apartament i mobiluar nga Argo Company, Tirane
Apartament, Mobilimi i realizuar nga Argo Company
Apartament, Mobilimi i realizuar nga Argo Company
Apartament, Rezidenca Kodra e Diellit
Apartament, Rezidenca Kodra e Diellit
Arredim dhome gjumi, Fish City
Arredim dhome gjumi, Fish City
Arredim dhome hoteli, Gjermani
Arredim dhome hoteli, Gjermani
Arredim total Vile moderne
Arredim total Vile moderne
B and B Tirana
B and B Tirana
Bar Eagle
Bar Eagle
Bar Meduza
Bar Meduza
Biblioteke, Rozafa Fish City
Biblioteke, Rozafa Fish City
Dhome per femije e realizuar nga Argo Company
Dhome per femije e realizuar nga Argo Company
Green Coast Resort and Residences
Green Coast Resort and Residences
Laborator prodhimi lende e pare, Mobilim nga Argo Company
Laborator prodhimi lende e pare, Mobilim nga Argo Company
Mobilim apartamenti, Elbasan
Mobilim apartamenti, Elbasan
Mobilim modern apartamenti sipas projektit
Mobilim modern apartamenti sipas projektit
ONE Telecommunications
ONE Telecommunications
Projekt hoteli, Gjermani
Projekt hoteli, Gjermani
Punim i realizuar ne Munich, Gjermani
Punim i realizuar ne Munich, Gjermani
Realizim kuzhine gatimi
Realizim kuzhine gatimi
Tarrace 35, Lounge and Bistro
Tarrace 35, Lounge and Bistro
The Cha Cha
The Cha Cha
Torelli Lounge
Torelli Lounge
Tre Stelle Caffe, Elbasan
Tre Stelle Caffe, Elbasan
Trio Bakery
Trio Bakery
Fish City
Fish City
Buka Ime, Teg
Buka Ime, Teg
Realizim projekti, Buka Ime
Realizim projekti, Buka Ime
George W.Bush, Furre buke dhe pasticeri
George W.Bush, Furre buke dhe pasticeri
Furre buke dhe pasticeri, George W.Bush
Furre buke dhe pasticeri, George W.Bush
Furre buk George W.Bush
Furre buk George W.Bush
Kompletim dhome hoteli, Bari Itali
Kompletim dhome hoteli, Bari Itali
Realizim kuzhine gatimi, Elbasan
Realizim kuzhine gatimi, Elbasan
Kompletim dhoma hoteli ne Gjermani, St. Stephanus
Kompletim dhoma hoteli ne Gjermani, St. Stephanus

Video