Secondary Adv

Esse Home

 

Përshkrimi

ESSE HOME me një eksperiencë më shumë se 25 vjecare në industrinë e arredimit, përgjatë këtyre dekadave është marrë me prodhimin dhe tregtimin e kendeve, divaneve, karrigeve, poltronave, krevateve, dyshekëve, dhomave të gjumit, dhomave të ndenjes si dhe me eksportin e tyre në vendet europiane. Përvec prodhimeve të tyre, në showroomin e Esse Home do të gjeni dhe mobilje të cilat janë importuar nga Italia.

Falë profesionalizmit të vazhdueshem dhe bashkepunimit me studiot arkitekturore më të mëdhaja në vend, Esse Home është prezente në çdo projekt të suksesshëm. Linjat estetikisht të pastra e të qarta, pëlhura me dizajn dhe stili unik, e bëjnë Esse Home zgjedhjen e duhur. Esse Home vjen më pranë jush me transportin dhe montimin falas në qytetin e Tiranës dhe Durrësit.

Çfarë ofron

Esse Home sjell trendet e momentit në një vend te vetem, në formë dhe tekstil. Esse Home ju realizon cdo model divani, me permasat dhe copen/lekuren qe ju deshironi. Pelhurat ne cilesi maksimale dhe ne shumellojshmeri ngjyrash i gjeni ne Esse Home.

Kompania eshte distributori ekskluziv i firmes italiane Samac, prej te ciles merr lenden e pare per te prodhuar divane, krevate, poltrona.  Keto lende te para perdoren per prodhim, gjithashtu nje pjese e tyre rishitet tek klientet, kryesisht biznese.  

ESSE HOME, Define your style.

Shërbime

Arredim apartamenti me mobilje me porosi
Arredim apartamenti me mobilje me porosi
Prodhim kende, divane me porosi
Prodhim kende, divane me porosi
Arredim dhomash hoteli sipas projektit
Arredim dhomash hoteli sipas projektit
Prodhim mobiljesh sipas projektit
Prodhim mobiljesh sipas projektit
Arredim modern per biznese
Arredim modern per biznese
Zbatim projekti arredimi per lokale, restorante
Zbatim projekti arredimi per lokale, restorante
Prodhim kende modern sipas renderave
Prodhim kende modern sipas renderave
Kende me permasa me porosi
Kende me permasa me porosi
Divane dhe kolltuqe moderne per vila, apartamente
Divane dhe kolltuqe moderne per vila, apartamente
Kende te personalizuar per restorante, lokale
Kende te personalizuar per restorante, lokale
Divane tresh, dysh me porosi
Divane tresh, dysh me porosi
Kende klasike dhe modern, te personalizuar
Kende klasike dhe modern, te personalizuar
Poltrona prodhime standarte me shumice
Poltrona prodhime standarte me shumice
Kende me porosi per restorante, lokale
Kende me porosi per restorante, lokale
Dhoma gjumi me porosi sipas projektit
Dhoma gjumi me porosi sipas projektit
Kende dhe Divane me mekanizma krevati
Kende dhe Divane me mekanizma krevati
Kende, divane me tapiceri sipas kerkeses
Kende, divane me tapiceri sipas kerkeses
Karrige made in Italy per lokale, bare
Karrige made in Italy per lokale, bare
Krevate gjumi me tapiceri te ndryshme
Krevate gjumi me tapiceri te ndryshme
Kuzhina gatimi cilesore mdf, italiane, greke
Kuzhina gatimi cilesore mdf, italiane, greke
Tavolina dhe karrige import italian
Tavolina dhe karrige import italian
Tapiceri lekure origjinale per kende, divane
Tapiceri lekure origjinale per kende, divane
Tekstile cilesore italiane
Tekstile cilesore italiane
Copa indoor, outdoor per tapiceri mobilerie
Copa indoor, outdoor per tapiceri mobilerie
Tekstile italiane me garanci 5 vjecare
Tekstile italiane me garanci 5 vjecare

Punë të kryera

Agroturizem Gjepali
Agroturizem Gjepali
Amara Hotel
Amara Hotel
Apartament ne Sarande
Apartament ne Sarande
Arredim dhome femijesh
Arredim dhome femijesh
Atrio Hotel
Atrio Hotel
Avra Restaurant
Avra Restaurant
Blue Marine Hotel
Blue Marine Hotel
Giulia Albergo Hotel
Giulia Albergo Hotel
Hotel Bonita
Hotel Bonita
Hotel Gloria
Hotel Gloria
Hotel Iliada
Hotel Iliada
Hotel Kloest
Hotel Kloest
Klinika Albdental
Klinika Albdental
La Vie En Rose Spa
La Vie En Rose Spa
Mert Boutique Hotel
Mert Boutique Hotel
Mon Cheri Coffe Shop Durres
Mon Cheri Coffe Shop Durres
Phi Apartments, Golem
Phi Apartments, Golem
Qender spitalore ne Prishtine
Qender spitalore ne Prishtine
Sana Glam Center
Sana Glam Center
Sandy Beach Resort
Sandy Beach Resort
Sunny Bay Apartments
Sunny Bay Apartments
The Crown Boutique Hotel and Spa
The Crown Boutique Hotel and Spa
Vile, Gjiri i Lalezit
Vile, Gjiri i Lalezit
Yogurteria Durres
Yogurteria Durres
Aferdita Spa
Aferdita Spa
El Mar, Vlore
El Mar, Vlore
White Hill, Durres
White Hill, Durres
Le Fantasy, Itali
Le Fantasy, Itali
Leaf Brunch Cafe
Leaf Brunch Cafe
Luxury Residence, Sarande
Luxury Residence, Sarande
Pampas Restorant
Pampas Restorant
Epidamn White Sensation Hotel
Epidamn White Sensation Hotel
Vizioni i Pasdites, Vizion Plus
Vizioni i Pasdites, Vizion Plus

Video