Secondary Adv

Mobileri Berti Kavaje

 

Përshkrimi

Mobileri Berti Kavajë, themeluar në vitin 1987, tashmë në treg me një përvojë prej më shumë se 35 vitesh në sektorin e mobilerise dhe tapicerisë. Me perkushtim, vazhdojnë të prodhojnë çdo produkt që ju zgjidhni me cilësi maksimale dhe origjinalitet.

 

Çdo ditë në fabrikën Berti Simaku artizanët janë të angazhuar për të përfunduar çdo element, duke nisur nga mobilimi total i kompleksve të banimit, banesave individuale, lokaleve, zyrave, institucioneve etj. Tregetojnë me shumicë & pakicë gjithashtu dhe në Kosovë, Maqedoni, Serbi, Itali dhe gjithë Europën.

Çfarë ofron

Mobileri Berti Simaku, Kavajë prodhon mobilje moderne & bashkëkohore sipas porosisë suaj:

 

- Arredim dhe kompletim ambientesh më të gjitha mobiljet;

- Mobilje salloni: Kuzhina gatimi, minibare, kredenca, tavolina ngrenie me karrige, tavolina mesi, kende dhe komplete divane + kolltuqe, soxhorno tv;

- Dhoma gjumi martesore dhe për fëmijë, të kompletuara;

- Dyer të brendshme sipas kërkesës etj.

Shërbime

Mobileri ne Kavaje
Mobileri ne Kavaje
Zbatim projekti mobilimi
Zbatim projekti mobilimi
Tregtim mobiljesh me shumice dhe pakice ne Europe
Tregtim mobiljesh me shumice dhe pakice ne Europe
Kompletime apartamentesh me mobilje
Kompletime apartamentesh me mobilje
Arredime totale hotelesh, shtepi pushimi
Arredime totale hotelesh, shtepi pushimi
Mobilje cilesore moderne dhe bashkekohore
Mobilje cilesore moderne dhe bashkekohore
Mobilje salloni prodhim me porosi
Mobilje salloni prodhim me porosi
Projekte arredimi per biznese
Projekte arredimi per biznese
Projekte mobilimi me celsa ne dore
Projekte mobilimi me celsa ne dore
Kende me ngjyre dhe permasa me porosi
Kende me ngjyre dhe permasa me porosi
Divane klasike chester me porosi
Divane klasike chester me porosi
Sete divanesh dhe kolltuqesh
Sete divanesh dhe kolltuqesh
Kuzhina gatimi me porosi
Kuzhina gatimi me porosi
Kuzhina moderne mdf, emdief, material kleaf
Kuzhina moderne mdf, emdief, material kleaf
Dhoma gjumi martesore
Dhoma gjumi martesore
Krevate martesore me tapiceri me porosi
Krevate martesore me tapiceri me porosi
Dhoma gjumi per femije
Dhoma gjumi per femije
Dysheke tek dhe dopio ne shitje
Dysheke tek dhe dopio ne shitje
Mobilje TV, Soxhorno moderne
Mobilje TV, Soxhorno moderne
Tavolina ngrenie me karrige
Tavolina ngrenie me karrige
Tavolina mesi dhe anesore
Tavolina mesi dhe anesore
Portmonto dhe mobilje korridori
Portmonto dhe mobilje korridori
Garderoba te personalizuara
Garderoba te personalizuara
Dyer te brendshme per shtepi dhe hoteleri
Dyer te brendshme per shtepi dhe hoteleri
Veshje muri me panele druri
Veshje muri me panele druri

Punë të kryera

Apartament i kompletuar, Shkolla e Kuqe Tirane
Apartament i kompletuar, Shkolla e Kuqe Tirane
Apartament luksoz, Projekt dhe Mobilim
Apartament luksoz, Projekt dhe Mobilim
Arredim total i suitave, Hotel Oher Maqedonia
Arredim total i suitave, Hotel Oher Maqedonia
Beauty Salon Heaven 7, Tirane
Beauty Salon Heaven 7, Tirane
Butik per femije, Kavaje
Butik per femije, Kavaje
Dhoma hoteli te mobiluara nga Berti Mobileri, Maqedoni
Dhoma hoteli te mobiluara nga Berti Mobileri, Maqedoni
Dhome gjumi e realizuar sipas kerkesave te klientit
Dhome gjumi e realizuar sipas kerkesave te klientit
Dhome ndenje, kompletim me mobilje
Dhome ndenje, kompletim me mobilje
Dizdari Originals
Dizdari Originals
Garderobe e personalizuar, Apartament ne Hamallaj
Garderobe e personalizuar, Apartament ne Hamallaj
Interior design, Realizim nga Mobileri Berti
Interior design, Realizim nga Mobileri Berti
Kompletim total shtepie ne Itali
Kompletim total shtepie ne Itali
Kuzhine gatimi ne apartament, Zbatim projekti
Kuzhine gatimi ne apartament, Zbatim projekti
Kuzhine Kleaf, Punuar nga stafi Berti Mobileri
Kuzhine Kleaf, Punuar nga stafi Berti Mobileri
Mobilim luksoz, apartament
Mobilim luksoz, apartament
Pizza Te Gridi, Kavaje
Pizza Te Gridi, Kavaje
Projekt dhe realizim nga Berti Mobileri
Projekt dhe realizim nga Berti Mobileri
Mobilim apartamentesh me qera ditore dhe mujore, Qerret
Mobilim apartamentesh me qera ditore dhe mujore, Qerret
Mobilim apartamenti, Durres
Mobilim apartamenti, Durres
Projekt me celesa ne dore
Projekt me celesa ne dore
Projekt mobilim farmacie, Durres
Projekt mobilim farmacie, Durres
Realizim kuzhine gatimi stil neoklasik
Realizim kuzhine gatimi stil neoklasik
Shtepi e kompletuar, Astir Tirane
Shtepi e kompletuar, Astir Tirane
Shtepi plazhi, Durres
Shtepi plazhi, Durres
Shtepi pushimi, Mirdite
Shtepi pushimi, Mirdite
Vile e kompletuar, Gjinar
Vile e kompletuar, Gjinar
Zbatim projekti mobilimi, Apartament ne Vlore
Zbatim projekti mobilimi, Apartament ne Vlore
Zbatim projekti per arredim bar, lokali
Zbatim projekti per arredim bar, lokali
Zbatim projekti per dhome femijesh
Zbatim projekti per dhome femijesh
Zyra Avokatit, Durres
Zyra Avokatit, Durres
Apartament tek Rruga e Dibres, kompletim me mobilje
Apartament tek Rruga e Dibres, kompletim me mobilje
Garderobe e personalizuar per klientin
Garderobe e personalizuar per klientin
Kuzhine gatimi e realizuar me material 100 per qind italian Kleaf
Kuzhine gatimi e realizuar me material 100 per qind italian Kleaf
Mobilim total ne apartament ne Durres
Mobilim total ne apartament ne Durres
Rezidenca Kodra e diellit, realizim dhome gjumi
Rezidenca Kodra e diellit, realizim dhome gjumi
Shtepi e mobiluar tek Rruga e Kosovareve, Tirane
Shtepi e mobiluar tek Rruga e Kosovareve, Tirane

Video