Secondary Adv

La Forchetta

 

Përshkrimi

La Forchetta u krijua për të sjellë artin italian në kuzhinën tuaj.

Ene kuzhine dhe aksesore te nje cilesie premium vijne ne shtepite dhe ambjentet tuaja te gatimit nga La Forchetta.

Nga stili modern te ai klasik, sjellim brandet dhe markat me cilesore dhe te vecanta te eneve dhe aksesoreve te kuzhines ne tryezat tuaja si Karaca, emsan, CookPlus, Lagostina, Millefiori Milano etj.    

Produktet e La Forchetta ofrojne deri në 75 vite garanci.

 

La Forchetta ofron:

-Enë kuzhine dhe cdo aksesor tjeter

-Sete pjatash porcelani dhe me material perle te certifikuar

-Servise shtrimi për tavolina si luge, pirunj, runner etj 

-Pajisje elektrike kuzhine

-Tenxhere dhe tigane profesionale 

-Aksesore ndihmes per kuzhine

Shërbime

Tostier profesional
Tostier profesional
Tigane profesionale gatimi
Tigane profesionale gatimi
Thekese buke
Thekese buke
Tenxhere profesionale per kuzhina gatimi
Tenxhere profesionale per kuzhina gatimi
Tenxhere me presion
Tenxhere me presion
Tava qelqi
Tava qelqi
Tava pjekje cilesore per kuzhina
Tava pjekje cilesore per kuzhina
Shtrydhese frutash dhe agrumesh
Shtrydhese frutash dhe agrumesh
Sete pjatash per shtepi
Sete pjatash per shtepi
Sete pjatash per hotele dhe restorante
Sete pjatash per hotele dhe restorante
Sete gotash per restorante
Sete gotash per restorante
Set thikash me sterilizim
Set thikash me sterilizim
Set luge, pirunj, thika
Set luge, pirunj, thika
Peshore te vogla per kuzhina gatimi
Peshore te vogla per kuzhina gatimi
Pajisje per waffle
Pajisje per waffle
 Pajisje per berjen e kosit
Pajisje per berjen e kosit
Paisje per pergatitjen e pastave
Paisje per pergatitjen e pastave
Mbajtese erezash
Mbajtese erezash
 Makineri per kokoshka
Makineri per kokoshka
Kuti metalike per ruajtjen e bukes
Kuti metalike per ruajtjen e bukes
 Grirese mishi profesionale per kuzhine
Grirese mishi profesionale per kuzhine
Gota vere dhe alkoli
Gota vere dhe alkoli
Friteza elektrike
Friteza elektrike
Forma keku
Forma keku
Filxhane kafeje
Filxhane kafeje
Cajnik
Cajnik
Brumatrice profesionale per kuzhine
Brumatrice profesionale per kuzhine
Blender Profesional per kuzhina gatimi
Blender Profesional per kuzhina gatimi
Aromatizuesa ambjenti per shtepi, hotele dhe restorante
Aromatizuesa ambjenti per shtepi, hotele dhe restorante
Aparate per cajra dhe kafe
Aparate per cajra dhe kafe

Partnere

KaracajumboEmsanrosenLagostinaforchetta-biancaforchetta-cookplusforchetta-Millefiori

Autostrada Tiranë-Durrës Vora 1032 AL, Km. 12, Vorë