Secondary Adv

Sleep Industry

 

Përshkrimi

Sleep Industry është një kompani lider në tregun e komercializimit me shumicë të produkteve dysheke, zgara ortopedike, jastik, kellef dysheku, koperte suste, krevate, sisteme ruaj-hapsiren dhe shumë të tjera.

Me një përvojë prej më shumë se 25 vitesh, ne kemi fituar një reputacion të shkëlqyer për cilësinë dhe shërbimin tonë të shkëlqyer. Në vitin 1998, ne filluam si një biznes i vogël, por me angazhimin dhe përkushtimin tonë të vazhdueshëm ndaj cilësisë dhe kujdesit ndaj klientit, u rritëm me sukses në një kompani të njohur në tregun tonë. Importojmë produktet tona nga Italia dhe vendet e tjera, duke i zgjedhur me kujdes për cilësinë e tyre të lartë dhe dizajnin e mrekullueshëm.

Çelësi i suksesit tonë është përkushtimi ndaj klientit. Ne jemi të përkushtuar të ofrojmë një shërbim të personalizuar dhe të kualifikuar për klientët tanë. Një staf i kualifikuar, korrekt, të përpiktë, serioz dhe guximtar punon me vendosmëri për të siguruar që çdo klient të marrë atë çfarë dëshiron dhe të ndihet i kënaqur.

Nëpërmjet zgjedhjes së kujdesshme të produkteve dhe kërkimit të vazhdueshëm për të gjetur cmime preferenciale, ne sigurojmë që klientët tanë të kenë qasje në produkte të shkëlqyera me një raport të mirë cilësi-cmim. Ne jemi të përkushtuar të mbajmë hapat me zhvillimet e fundit në treg dhe të ofrojmë produkte inovative që i plotësojnë kërkesat e kohës së sotme.

Për ne, çdo vit është një rrugëtim përpara drejt suksesit dhe zhvillimit të vazhdueshëm. Ne jemi të angazhuar të rrisim cilësinë e produkteve tona dhe të zgjerojmë gamën tonë për të plotësuar nevojat e ndryshme të klientëve tanë. Kujdesi ndaj klientit është prioriteti ynë i lartë dhe ne bëjmë të pamundurën për të siguruar që ata të kenë një përvojë të paharrueshme me produktet tona dhe shërbimet tona.

Nëse keni nevojë për produkte dysheku, zgara ortopedike, jastikë, koperta suse, krevate, ose sisteme ruaj-hapsiren, ne jemi këtu për t’ju ndihmuar. Sleep Industri është partneri juaj i besueshëm për të siguruar cilësi të shkëlqyer, kujdes të personalizuar dhe zgjidhje të përshtatshme për nevojat tuaja.

 

Çfarë ofron

Linja Hotel - Linja e dedikuar për Hotel

Linja e produkteve të dedikuara për hotel sjell një kombinim të mrekullueshëm të elegancës, komoditetit dhe dizajnit të rafinuar. Kjo linjë përfshin dyshekë të cilësisë së lartë, krevate të personalizuara, jastëkë të përshtatur për gjumë të qetë dhe aksesore të tjera të ndryshme që krijojnë një ambient të larmishëm dhe të mrekullueshëm për mysafirët e hoteleve. Me materiale të zgjedhura me kujdes dhe detaje të sofistikuara, kjo linjë i ofron hoteleve një përvojë të pamohueshme të mikpritjes dhe luksit. Linja e dedikuar e  hotelit ofron mundësinë e certifikimit dhe marjes së yjeve për hotelin tuaj!

 

Linja Spital - Linja e dedikuar për Spital

Linja e produkteve të dedikuara për spital është një ndërthurje e shkëlqimit të dizajnit dhe nevojave të shëndetësisë. Përfshin dyshekë të specializuar, krevate me levizje të qëndrueshme, jastëkë të personalizuara dhe aksesore të certifikuar për sigurinë dhe komfortin e pacientëve. Kjo linjë është një simbol i sofistikimit dhe kujdesit ndaj pacientëve, duke përdorur materiale cilësore dhe teknologji të avancuara për të siguruar mjedisin më të mirë shëndetësor. Certifikimi garanton standartet më të larta të sigurisë dhe efikasitetit për spitalet e kualitetit të lartë.

 

DYSHEKË - Dyshekë për një gjum të shëndetshëm

Ky seksion i dedikohet dyshekëve të projektuara posaçërisht për të garantuar pushimin më të mirë të mundshëm. Çdo person ka nevoja të ndryshme për pushim, prandaj Sleep Industry sjell një gamë të gjerë dyshekësh të krijuar enkas për përmbushjen e çdo nevoje individuale, pasi pushimi është gjëja më e rëndësishme për shëndetin dhe performancën e përgjithshme të trupit. Dyshekët tonë janë të dizenjuar me teknologji inovative, materiale të kualitetit të lartë dhe mbështetje të personalizuar për të siguruar një gjumë të qetë dhe të relaksuar. Qëllimi ynë është të ofrojmë një zgjidhje të perfekte për të gjithë, duke mbështetur shëndetin dhe mirëqenien e klientëve tanë në mënyrë të përshtatshme dhe efikase.

 

ZGARA ORTOPEDIKE - Zgarë ortopedike për një gjum të shëndetshëm

Zgara e krevatit dhe zgara ortopedike ofrojnë mbështetje të rregulltë për trupin dhe përmirësojnë posturën gjatë gjumit. Ato ndihmojnë në përmirësimin e cirkulacionit të gjakut dhe furnizimin e oksigjenit në inde dhe organe. Zgara ortopedike veçanërisht parandalon dhimbjet dhe probleme të kurrizit, duke mbështetur zonën e kurrizit dhe zonën e poshtme të trupit. Përveç kësaj, ato reduktojnë presionin në pikat e ndjeshme dhe ndihmojnë në përmirësimin e shtrirjes së trupit. Zgara e krevatit dhe zgara ortopedike krijojnë kushte të përshtatshme për një gjumë të shëndetshëm dhe të qetë.

JASTËKË - Jastëkë për një gjum të shëndetshëm

Jastikët ofrojnë komoditet dhe mbështetje për një gjumë të shkëlqyeshëm. Ndihmojnë në përmirësimin e cilësisë së gjumit dhe qetësimit të trupit. Jastikët ortopedikë mund të parandalojnë probleme të qafës dhe kurrizit. Mund të zvogëlojnë rrezikun e reaksioneve alergjike. Kontrollojnë temperaturën e trupit dhe ndihmojnë në rregullimin e nxehtësisë gjatë gjumit. Disa jastikë mund të lahen në lavatriçe, duke e bërë përkujdesjen më të lehtë. Ofrojnë freski dhe ndjenjë të rehatshme në gjumë. Janë të dizajnuar për të përshtatur formën e kokës dhe qafës. Mund të ndihmojnë në zvogëlimin e tensionit dhe dhimbjes muskulare. Jastikët janë përshtatshëm për përdorim personal dhe ndihmojnë në krijimin e një mjedisi të favorshëm për gjumë të qetë.

 

AKSESORË - Aksesorë për akomodimin dhe kënaqë e dhomës së gjumit!

Ky seksion i dedikohet aksesorëve të dhomës së gjumit, duke ofruar materiale dhe elementë të ndryshëm për të bërë ambientin më tërheqës dhe konfort për relax total gjatë pushimit, do të gjeni shumëllojshmëri produktesh me një cilësi maksimale

 

RUAJ HAPËSIRËN  - Ruaj hapsiren siteme inovative!

Ky seksion i dedikohet mekanizmave me inovativ ne linjen e gjumit, ruaj hapesiren jane mekanizma apo sisteme te mirefillta te dhomes se gjumit, jane sisteme te cilat japin zgjidhje te gjithe ambinteve te vogla ku ka nevoje per disa elemente, sikurse eshte krevati, tavolina, divani, dollapet, etj, keto sisteme te asembluara me njeri tjetrin te gjitha bashke krijojne dhomen e gjumit apo ambientin e ndenjes te pak metra katror. te sinkronizuara me njeri tjetrin, duke mundesuar levizje mekanike apo elektrike te automatizuar.

Shërbime

Dysheke B2B ne Shqiperi
Dysheke B2B ne Shqiperi
Dysheke te personalizuar B2B
Dysheke te personalizuar B2B
Fabrike dyshekesh B2B
Fabrike dyshekesh B2B
Dysheke B2B me logo
Dysheke B2B me logo
Dysheke hotelerie dhe spitalore
Dysheke hotelerie dhe spitalore
Zgara ortopedike spitalore
Zgara ortopedike spitalore
Zgara ortopedike statike
Zgara ortopedike statike
Zgara ortopedike me hapje per bujtina
Zgara ortopedike me hapje per bujtina
Zgara ortopedike elektrike
Zgara ortopedike elektrike
Zgara te palosshme
Zgara te palosshme
Jasteke antialergjike per hotele
Jasteke antialergjike per hotele
Jasteke kundra zjarrit
Jasteke kundra zjarrit
Jasteke latex te larshem
Jasteke latex te larshem
Jasteke ortocervikale memory
Jasteke ortocervikale memory
Jasteke me pupla per hotele
Jasteke me pupla per hotele
Kellefe dysheku kundra ujit
Kellefe dysheku kundra ujit
Sete carcafesh pambuku per hotele
Sete carcafesh pambuku per hotele
Mekanizma per krevate kontenitore
Mekanizma per krevate kontenitore
Krahe per krevate spitalore
Krahe per krevate spitalore
Korrigjuese dysheku memory
Korrigjuese dysheku memory

B2B

Pse të zgjidhni të bëheni një partner/shitës i Sleep Industry?

Sleep Industry me qender ne Durres, lider në kerkim dhe shitjen e dyshekëve dhe produkteve plotesuaese të prodhuar në Itali për rishitës, ndryshon nga konkurrenca falë personalizimit të mundshëm të çdo produkti individual dhe madje edhe linjave të plota, në mënyrë që të plotësojë nevojat e të gjithë rishitësve të mundshëm me artikujt e gjumit me cilësi më të lartë.

 

Përshtatja e dyshekëve dhe produkteve të pushimit është një faktor i rëndësishëm që drejton vendimin e shitësve të shumtë dhe operatorëve të sektorit për t’u mbështetur në distributorin Sleep Industry. Në fakt, bazuar në nevojat, Sleep Industry është në gjendje të propozojë zgjidhje të personalizuara të të gjitha llojeve.

 

Për më tepër, ata që bëhen një shitës i korporatës do të jenë në gjendje t’u ofrojnë klientëve të tyre:

– Artikuj për gjumë miqësore me mjedisin

– Merrni kohë të shpejtë të dorëzimit

– Marrja e sasive të mëdha të dyshekëve brenda kamionëve falë paketimit me vakum

– Garanci e reduktuar që siguron mbulim afatgjatë me kalimin e kohës

– Produkte gjumi të prodhuara në Itali

 

CILAT JANE LINJAT E PRODUKTEVE PER SEKTORIN B2B ?

Për të përmbushur nevojat e ndryshme të atyre që vendosin të shesin produktet e kompanisë, Sleep Industry mund të ofrojë një gamë të gjerë produktesh të përshtatshme për shitësit me pakicë të produkteve të gjumit.

 

Konkretisht, ato që u përshtaten më shumë këtyre klientëve janë këto:

Dyshek

Zgara Ortopedike

Jastëk

Sistem Ruaj Hapsiren

Linja Hotel

Linja Spital

Aksesore

 

BEHUNI NJE TREGETAR

Jeni të interesuar të bëheni një shitës i dyshekëve dhe aksesorëve të pushimit Sleep Industry?

 

Nëse zotëroni një dyqan me shumë marka dhe dëshironi të zgjeroni gamën tuaj të produkteve, hapni menjëherë një kënd të Sleep Industry në dyqanin tuaj. Në këtë mënyrë, klientët tuaj të showroom-it do të mund ta provojnë atë në lëkurën e tyre dhe të shohin përfitimet që vetëm produktet Sleep Industry mund të sjellin në pushimin e natës.

 

Për më tepër, falë përvojës sonë, ne do të jemi në gjendje t’ju udhëzojmë në njohjen e modeleve të dyshekëve më të vlerësuar dhe të kërkuar nga klientët, si dhe përmes varianteve të shumta të disponueshme në katalogun tonë.

 

Na kontaktoni menjëherë duke plotësuar formularin në seksionin Kontakt dhe ne do të jemi të lumtur t’ju informojmë për të gjitha avantazhet që ofron kompania jonë.

 

Deshiron te behesh partneri jone?

Ka disa menyra.

 

• Agjent:

Deshiron te jesh i pavarur, dhe te kesh nje product te garantuar qe te mund ta ofrosh ne rrethin tend shoqerore ose njohjet e tua por ne te njejten kohe te fitosh nga ky proces, je ne vendin e duhur, ne ofrojme munesine te gjithe dashamiresve dhe klienteve tane kete mundesi, e cila konsiston ne promovimin e produkteve tona me ane te websit tone duke patur nje perdorues te personalizuar, ku ju mund te shikoni produktet cmimet dhe sasite ne kone reale, beni porosi direct online.

 

Kjo nuk ju jep asnje pengese ne perditshmerine tuaj por vetem nje vlere e shtuar ne vund te muajit ne portofolin tuaj. Pa asnje kosto fillestare. Mos humbisni kohe beni tani rregjistrimin tuaj dhe merni te dhenat e personalizuara dhe filloni te shisni menjehere.

 

• Mobileri / Dyqan

Deshiron nje product te garantuar, tani e ke. Behu partnere i sleep industry dhe ju nuk do te ktheni koken me mbrapa per nje product qe shisni klientit juaj, produkte te garantuar, cmimet i shikon ne kohe reale, sasite ne magazine, per te qene sa me eficent me klientin qe ju vjen ne showroom per te blere.

 

Ju mund te blini produktet tona dhe ti magazinoni ne ambientet tuaja ose mund te shisni nepermjet web tone dhe te beni me pas porosine ne platformen tone. Ne ju ofrojme support ne pergatitjen e stafit tuaj per shitjen e produkteve tona duke I mesuar cdo detaj mbi produktet dhe benefitet qe kane. Produkti qe ne ofrojme eshte ekonomik ne krahasim me jetegjatesine dhe rehatin qe perfiton klienti juaj.

 

• Magazine Shumice

Je nje pike shumice ne qytetin apo rrethin tend.

 

Ti keni mundesine e jashtezakonshme te behesh partner me ne. Sleep Industry ju jep mundesine te merni cmimet me preferenciale ne treg, cilesi e garantuar, produkte te certifikuar. Ju beheni perfaqesuesi jone per qytetin apo rrethin ku operoni dhe keni suportin tone ne lidhjen apo mareveshjet me bashkepunetore te mundshem ne zonen tuaj.

 

Shume llojshmeri produktesh ne linjen e gjumit, zgjidhje ne te njejtin vend, me me shume se 14 fabrika importuese nga italia dhe bashkepuntore te tjere nga e gjithe bota, mundesojme eksperiencen tone per perfitime te dy aneshme. Me prestigjin qe ne kemi ne treg behemi nje skuader shume e forte per zonen qe ju operoni.

 

• Export

Jemi ne gjendje te furnizojme kliente te niveleve te ndryshem jasht vendit, duke I ofruar te gjitha opsionet favorizuese qe mundeson shitja jasht vendit duke exportuar produktet dhe perfituar keshtu nje cmim me favorizues me taksa 0.

Affiliate

“Bashkohu me Ne në Eksperiencën e Ndërveprimit të Produkteve për Gjumë – Programi ynë i Affiliate Marketing”

 

Përshëndetje nga Sleep Industry!

A jeni gati të shkëlqeni në botën e produkteve për gjumë? Ne po ju ofrojmë një mundësi të jashtëzakonshme për të bërë pjesë në rrugën tonë të suksesit. Sleep Industry është një lider në tregun e dyshekeve, zgara ortopedike, jastikëve, aksesoreve për gjumë, produkteve për hotele dhe spitale, duke siguruar cilësi të jashtëzakonshme dhe zgjedhje të shumta për klientët tanë.

 

Pse të bashkëpunoni me ne?

Produkte Cilësore: Ofruam një gamë të gjërë të produkteve për gjumë, të cilat janë cilësore dhe inovative.

Komisione të Larta: Mund të përfitoni nga komisionet e larta për çdo shitje që bëhet përmes linkut tuaj të affiliate.

 

Gamë e Gjerë e Produkteve: Përfitoni nga një gamë e gjerë e produkteve, duke përfshirë dysheke të ndryshme, zgara ortopedike, jastikë komforti, dhe produkte të specializuara për industri hoteliere dhe shëndetësore.

 

Mbështetje dhe Materiale të Përkrahjes: Ne ofrojmë materiale të përkrahjes për marketing, statistika të detajuara dhe një ekip mbështetës gati për t’ju ndihmuar.

Rritje e Sigurtë dhe Partneritet Afatgjatë: Jemi të angazhuar për suksesin tuaj dhe kemi një vizion afatgjatë për partneritetin tonë.

 

Si të bashkëpunoni?

1. Regjistrohuni: Regjistrohuni në programin tonë të affiliate marketing në faqen tonë zyrtare.

2. Zgjidhni Produktet: Përzgjidhni produkte që dëshironi të promovoni, dhe merrni linkun tuaj të veçantë të affiliate.

3. Promovoni: Përdorni kanale të ndryshme për të promovuar produktet tona, duke përfshirë rrjete sociale, faqen tuaj të internetit, dhe email marketingun.

4. Fitoni Komisione: Merrni komisione për çdo blerje që bëhet përmes linkut tuaj të affiliate.

 

Bashkohu me ne sot dhe ndihmoj në shpërndarjen e cilësisë së gjumit në çdo cep të botës!

Regjistrohuni tani dhe filloni të fitoni.