Secondary Adv

Gama Mobileri

 

Përshkrimi

Gama Mobileri me vendodhje në Tiranë, ushtron aktivitetin me një eksperiencë 18 vjecare në fushën e mobilimit. Mobilime apartamentesh, vilash, lokalesh e zyrash. Misioni i kompanisë Gama është të ofrojë produkte kualitative dhe me cmime konkuruese, në mënyrë që të përmirësojë cilësinë e jetesës së klientëve. Cilësia e produktit, varieteti i modeleve, dizenjot e vecanta dhe niveli i lartë i shërbimit që kompania ofron janë avantazhet kryesore që e bëjnë markën më të preferuar dhe të respektuar në fushën e industrisë së mobilimit.

Çfarë ofron

Gama fillimisht mirëpret idetë tuaja për mobiljet dhe më pas në bashkëpunim me ju krijon konceptetet e para të cilat ju paraqiten në 3D, për të qartësuar pamjen e ambjentit. Ju, gjithashtu mund të na besoni dizenjimin e projektit të ambjentit tuaj. Gërshetimi i vizionit të drejtuesve të saj me profesionalizmin teknik të stafit,  ka përmbushur gjithmonë kërkesat e klienteve jo vetëm në shpejtësi, sasi dhe cilesinë e produktit, por edhe në asistencën teknike të ofruar në cdo kohë.

Shërbime

Kolltuqe kende moderne
Kolltuqe kende moderne
Kolltuk me porosi
Kolltuk me porosi
Krevate per vajza
Krevate per vajza
Kuzhina klasike
Kuzhina klasike
Kuzhina moderne me porosi
Kuzhina moderne me porosi
Kuzhina moderne
Kuzhina moderne
Mobilje per dhoma gatimi
Mobilje per dhoma gatimi
Mobilje korridori me porosi
Mobilje korridori me porosi
Divan modern per shtepi
Divan modern per shtepi
Rafte per sallon
Rafte per sallon
Soxhorno per sallon
Soxhorno per sallon
Soxhorno televizori moderne
Soxhorno televizori moderne
Tavolina mesi moderne
Tavolina mesi moderne
Tavolina pune per dhome gjumi
Tavolina pune per dhome gjumi
Komo dhe pasqyra per dhoma gjumi
Komo dhe pasqyra per dhoma gjumi
Mobilim dhomash gatimi
Mobilim dhomash gatimi
Arredim dhome femijesh
Arredim dhome femijesh
Arredim dhome per dy femije
Arredim dhome per dy femije
Arredim shtepie me arkitekt
Arredim shtepie me arkitekt
Arredim tualeti me mobilje
Arredim tualeti me mobilje
Divane dhe kolltuqe sipas porosise
Divane dhe kolltuqe sipas porosise
Kende moderne per sallon
Kende moderne per sallon
Kende salloni moderne
Kende salloni moderne
Komplet dhome gjumi me porosi
Komplet dhome gjumi me porosi
Krevate me porosi per dhoma gjumi
Krevate me porosi per dhoma gjumi
Krevate me tapiceri
Krevate me tapiceri
Kuzhina gatimi me ishull
Kuzhina gatimi me ishull
Set kolltuqesh 3+2+1
Set kolltuqesh 3+2+1
Tavolina buke dhe karrige
Tavolina buke dhe karrige
Tavolina dhe Karrige per dhoma gatimi
Tavolina dhe Karrige per dhoma gatimi

Punë të kryera

Gama Mobileri1492176344
Gama Mobileri1492176392
Gama Mobileri1517585790
Gama Mobileri1517585805
Gama Mobileri1526382714
Gama Mobileri1526382732
Arredim me mobilje per dhome dyshe femijesh
Arredim me mobilje per dhome dyshe femijesh
Arredim shtepie me arkitekt
Arredim shtepie me arkitekt
Garderobe funksionale per dhome gjumi
Garderobe funksionale per dhome gjumi
Kolltuk set 2+2 per sallon
Kolltuk set 2+2 per sallon
Krevat dopio per dhome gjumi
Krevat dopio per dhome gjumi
Kuzhina gatimi moderne
Kuzhina gatimi moderne
Kuzhine gatimi ishull
Kuzhine gatimi ishull
Kuzhine gatimi stili klasi
Kuzhine gatimi stili klasi
Kuzhine me banak
Kuzhine me banak
Mobilim dhome femijesh me arkitekt
Mobilim dhome femijesh me arkitekt
Mobilim dhome gatimi me kuzhine dhe tavoline ngrenie
Mobilim dhome gatimi me kuzhine dhe tavoline ngrenie
Arredim me kende moderne
Arredim me kende moderne
Arredim me mobilje per dhome dyshe
Arredim me mobilje per dhome dyshe
Dhome gjumi matrimoniale
Dhome gjumi matrimoniale
Divan me porosi
Divan me porosi
Krevat modern per dhome gjumi
Krevat modern per dhome gjumi
Kuzhine per apartament
Kuzhine per apartament
Kuzhine per vila
Kuzhine per vila
Mobilim kuzhine moderne
Mobilim kuzhine moderne
Portmonto klasike
Portmonto klasike
Punim kend per sallon
Punim kend per sallon
Punim Portmonto per korridor
Punim Portmonto per korridor
Soxhorno druri
Soxhorno druri
Arredim dhome hoteli
Arredim dhome hoteli
Arredim dhome ndenje
Arredim dhome ndenje
Bibliotek dhe kuzhine punuar me dru
Bibliotek dhe kuzhine punuar me dru
Kuzhine klasike me material druri
Kuzhine klasike me material druri
Kuzhine per apartament
Kuzhine per apartament
Mobilim apartamenti
Mobilim apartamenti